Fallout dizisinden sonra 5 milyona yakın kişi bir gün içeresinde Fallout oyunlarına erişim sağlamış

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Son zamanlarda oyundan uyarlama diziler, filmler video oyunlarına ilgisi olmayan kişileri bile içerisine çekiyor. Ben bu kadar büyük çaplı ses getireceğini düşünmezdim. Yani sadece oyunu bilenler ve fanları kadar ünü konuşulur diye düşünüyordum. The Last of Us dizisinde de aynı şey olmuştu. Bu şekilde video oyunları ile ilgilenmeyen kesimleri bile bu şekilde içeriğe çekebiliyorlarsa böyle yapımların devamı gelecektir muhtemelen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun serileri iyi film/dizi çıkarttığında, yapımcılar gerçekten karşılığını alıyor.

Hocam doğrudur.
11 Nisanda yayınlandı 2 gün içerisinde tükettim diziyi, zaten 7 kez bitirdiğim Fallout 4'ü indirdim kurdum oynadım zevkle. Tavsiye ederim yeniden.

Eskiden oyunlar dizi-film sektörü üzerine olur, firmalar sırf dizi-film ismi sayesinde para kazanırdı. Şimdi oyun sektörü o kadar büyüdü ki dizi-film sektörünü şekillendiriyor. Müthiş.

Geri
Yukarı