Fan Kontrol Önerileriniz Nelerdir?

Mahspat

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Mühendisliği (Öğrenci)
Merhabalar arkadaşlar;

Kasa içerisinde 2 , kapağın üstünde takılı toplamda 4 adet Cooler Master fan bulunmakta. Fanlardan 2'si için ses problemi yok gibi ama blademaster serisi fanlar için aynı şey geçerli değil. İnternette gezinirkende çok fazla ısınmayacağından kapatmak istiyorum. Bu konuda en fazla 100 Tl lik bir fan kontrolcü almak istiyorum. Marka olarak Cooler Master, Zalman, Thermaltake olabilir. Akasa beğenmedim. Aercool'u da aynı şekilde beğenmedim. İnternette araştırdım kendimde pek birşeyler bulamadım. Satılan bir yer varmı onu dahi bilmiyorum, bunuda az rağbet gören bir parça olduğu için heryer de satılmayacağı açısından düşünüyorum. Satılan yerler varsa oralarıda söylerseniz çok güzel. Yardımlarınızı bekliyorum. İyi forumlar.

Yok kardeşim beğenmiyorum. 1 adet aldık arkadaşıma bir tuhaf görüntüsü var. Ekranlı falan birşeyler arıyorum ebay da buldum ama yurtdışından hiç alışveriş yapmadım o yüzden pekte seçenek yok sanırım. Slim fanda yaşadığım sıkıntıyı bundada yaşamaktan kaçamıyıcam sanırım. Yinede teşekkürler arkadaşlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı