Ücretsiz Fanatical bedava Streamer Life Simulator Steam keyi veriyor!

Ben direkt aldım. 5 dolar şartı yok. Muhtemelen Steam hesabınızı eklemediniz. Bende de bir ara eklemeden önce 5 dolar limiti şartı çıkmıştı. Telden ya da.

PC'den tekrar deneyin ya da farklı VPN kullanın.

Sizde e maile abone olma şartı var mıydı almak için.

1713363385643.png

O kutucuğu işaretleyip devam ettim ama 5 dolar şartı çıktı. Siz nasıl aldınız sınırlı hesapla?
Eki Görüntüle 2171076
Şimdi steam hesabınız yeni mi diyeceğim ama :D
Ben direkt hesabı bağladım keyi aldım ve hesabın bağlantısını kestim. Ancak ben siteye 3 5 aydır da üyeyim belki daha fazla. Siteye yeni üye olanlara uygulanan bir şey olabilir.
Hatta direkt yeni üye olanlar içindi bu. Ben de zamanında bir oyun bedava olmuştu yine ve ben siteye ilk üye olduğumda bende de 5 dolara limiti çıkmıştı.

Önceden uyarmam gerekiyor, oyunu almanız için VPN açmanız gerekiyor. Ben direkt Opera'nın kendi VPN'i ile Avrupa'ya bağlanarak alabildim. Ayrıca hatırladığım kadarıyla Steam hesabınızı da bağlamanız gerekiyor. Site güvenilir mi diye soracak olursanız da evet site ünlü bir resmi key distribütör sitesidir. Zaten oyunu aldıktan sonra bağı koparabilirsiniz.

Keyi aldıktan sonra başarılı bir şekilde aktif edebildim, anladığım kadarıyla verilen key global bir key o yüzden bölgesel bir kısıtlama yok.

Fanatical linki: Streamer Life Simulator | PC Steam Game | Fanatical

Eki Görüntüle 2170309

Eki Görüntüle 2170311

Eyvallah hocam böyle haberler son zaman da artmaya başladı bedava key muhabbeti falan dewamını bekliyoruz 🤭

Şimdi Steam hesabınız yeni mi diyeceğim ama :D
Ben direkt hesabı bağladım keyi aldım ve hesabın bağlantısını kestim. Ancak ben siteye 3 5 aydır da üyeyim belki daha fazla. Siteye yeni üye olanlara uygulanan bir şey olabilir.
Hatta direkt yeni üye olanlar içindi bu. Ben de zamanında bir oyun bedava olmuştu yine ve ben siteye ilk üye olduğumda bende de 5 dolara limiti çıkmıştı.

Neyse o zaman alamayacağım sanırım. Yardımlarınız için teşekkürler yine de.

Geri
Yukarı