Fantech Helios II Pro alınır mı?

DooZoo

Femtopat
Daha fazla  
Bu fiyat bantlarında mouse bakıyorum, benim için önemli olan maksimum verimlilik. Yani kronik bir sorunu olmasın, sensörleri kaliteli olsun yeterli. İlk defa kaliteli bir mouse alacağım o yüzden yeni yeni araştırmalara başladım ilk başlarda Logitech G PRO X Superlight alacaktım fakat bu paraya daha iyi bir şeyler alınabilecek gibi. Başlıktaki mouse hakkında yorumlarınız nelerdir? Bu fiyat bandında yine önerebileceğiniz mouse var mı? Ayrıca mekanik klavye de alacağım yine maksimum bu fiyatlarda önerirseniz çok sevinirim.

Lamzu veya Pulsar da tercih edilebilir Helios da iyi. Shape el uzunluğun vs gibi faktörler de önemli.

Lamzu veya Pulsar da tercih edilebilir Helios da iyi. Shape el uzunluğun vs gibi faktörler de önemli.
Hocam o kadar bilgisizim ki bu konularda, araştırmalarımda kafam o kadar karıştı ki. Dediğim gibi ilk defa kaliteli bir mouse ve klavye alacağım. Birkaç seçenek değil de siz olsanız hangisini seçerdiniz onu merak ediyorum

Ya şöyle dediğim gibi mouse tutuş şeklin önemli mouse tutuş şeklin ve el uzunluğun ne ona göre bir şey önerebiliriz.

Dosya Ekleri

• 1714400330066.png
    1714400330066.png
    119,4 KB · Görüntüleme: 23
Ya şöyle dediğim gibi mouse tutuş şeklin önemli mouse tutuş şeklin ve el uzunluğun ne ona göre bir şey önerebiliriz.
Hocam el uzunluğum 18-19 cm tutuş şeklim de Claw grip diyebilirim fakat tam bir pençe gibi değil de Fingertip'e daha yakın bir pençe gibi söyleyebilirim

@SF24 Hocam birkaç ay önceki incelemelerde sizin de birçok önerinizi okudum. Güncel tarihte toplam 7k gibi bir bütçe ile mouse+klavye olarak bir öneriniz var mıdır acaba?

Son düzenleme:
Hocam el uzunluğum 18-19 cm tutuş şeklim de Claw grip diyebilirim fakat tam bir pençe gibi değil de Fingertip'e daha yakın bir pençe gibi söyleyebilirim

@SF24 Hocam birkaç ay önceki incelemelerde sizin de birçok önerinizi okudum. Güncel tarihte toplam 7k gibi bir bütçe ile mouse+klavye olarak bir öneriniz var mıdır acaba?

Klavye olarak buna buna bakabilirsiniz.

Türkiye ürünü zorunlu ise.

Lamzu maya ile arasında kaldım fakat lamzu stokta yok thorn veya atlantis mini pro 2 ile kıyaslarsak hangisini alırdınız siz olsanız?

Klavye olarak buna buna bakabilirsiniz.

Türkiye ürünü zorunlu ise.
Bütçeyi bir tık daha düşürecek olsanız ne alırdınız? 3k bandında

Lamzu maya ile arasında kaldım fakat lamzu stokta yok thorn veya atlantis mini pro 2 ile kıyaslarsak hangisini alırdınız siz olsanız?

Bütçeyi bir tık daha düşürecek olsanız ne alırdınız? 3k bandında

Yeni konular

Geri
Yukarı