Far Cry 3 Donma Sorunu

Mr_bıyık

Kilopat
Uplay'den Far Cry 3 aldım. Oyuna girdikten 10 dakika geçtikten sonra ekran donuyor, hoparlörden uzun tiz bir ses çıkıyor. Ve öyle kalıyor. Çözümünü bir türlü bulamadım.
Sistemim ;
İşlemci: AMD Ryzen 2600x
RAM: 16 GB RAM
Ekran kartı: RX590 Nitro 8 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Uplay'den Far Cry 3 aldım. Oyuna girdikten 10 dakika geçtikten sonra ekran donuyor, hoparlörden uzun tiz bir ses çıkıyor. Ve öyle kalıyor. Çözümünü bir türlü bulamadım.
Sistemim ;
İşlemci: AMD Ryzen 2600x
RAM: 16 GB RAM
Ekran kartı: RX590 Nitro 8 GB
Sadece Far Cry 3 oynarken mi oluyor ?

Sadece farcry da bu sorun mevcut crysis 3 witcher 3 dmc 5 ultra rahatlıkla oynuyorum csgo hiç bir sıkıntı yok anlamadım gitti. 500w 80+ plus high power güç kaynağı hayır herhangi bir işlem yapmadım anlamam da zaten İşletim sistemi windows 10 1803 sürümü en son
Sadece Far Cry 3 oynarken mi oluyor ?
Güç kaynağınız nedir? Ekran kartına veya işlemciye O.C. yaptınız mı? İşletim sistemi sürümünüz nedir? Bunları belirtin lütfen.
Sadece farcry da bu sorun mevcut crysis 3 witcher 3 dmc 5 ultra rahatlıkla oynuyorum csgo hiç bir sıkıntı yok anlamadım gitti. 500w 80+ plus high power güç kaynağı hayır herhangi bir işlem yapmadım anlamam da zaten İşletim sistemi windows 10 1803 sürümü en son

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı