Far cry 3 nasıl oyundur?

Bende gtx 760 var ultrada 1080pde msaa 4xde 45 fps alıyorum. Senin pcde sorun var :) Ayrıca oyun harika konu sahibi simdiye oynamıştır belki de biraz.
Hitman Absolution ' da Ultra+8x Msaa 60,115 Fps alıyorum. Ubisoft oyunları dışında diğer oyunlar'da 60 Fps altına inmiyorum. Ubisoft zaten kendisi diyor Pc ' de optimizasyon önemli değil diye. Oyun hakkın'da ise herkesin kendi görüşü. Oyunun hikayesi iyi değil. Hollywood klişe'si.

Hikaye olarak beni etkileyen ilk oyun bu. Oyunu 3 günde bitirdim. Diğer oyunlar gibi gecenin köründe yağmur yağarken yanına hiçbir şey almadan deli hastanesine giden bir oyun çok mantıksız. Harika bir hikayesi var. Sen ve birkaç arkadaşların adada eğlenirken birden birinin eline düşüyorsunuz. Sonrası da harika zaten oyna derim. Oyun zaten 30 TL. Videolarını izleyerek karar verebilirsin. Böyle daha iyi olur.

Optimizasyon sıkıntısı olduğuna emin misiniz? Oyununuz orijinal mi? Ben arkadaşımdan BlacxBox sürümünü flashla almıştım, adil kullanım dolduğundan indirmesi zor gelmişti. Orijinal olmamasına rağmen hiçbir sıkıntı yaşamadım. GT540M kartla medium - high ayarlarda gayet akıcı bir şekilde oynadım, en ufak fps düşüşü yaşamadım hiçbir sahnede. Fraps vs. kullanıp bakmadım ama yıllardır oyun oynadığım için tahminim 40 fps civarıdır.

Optimizasyon sıkıntısı olduğuna emin misiniz? Oyununuz orijinal mi? Ben arkadaşımdan BlacxBox sürümünü flashla almıştım, adil kullanım dolduğundan indirmesi zor gelmişti. Orijinal olmamasına rağmen hiçbir sıkıntı yaşamadım. GT540M kartla medium - high ayarlarda gayet akıcı bir şekilde oynadım, en ufak fps düşüşü yaşamadım hiçbir sahnede. Fraps vs. kullanıp bakmadım ama yıllardır oyun oynadığım için tahminim 40 fps civarıdır.
1920X1080P ' demi bu performansı aldınız?

Hikaye olarak beni etkileyen ilk oyun bu. Oyunu 3 günde bitirdim. Diğer oyunlar gibi gecenin köründe yağmur yağarken yanına hiçbir şey almadan deli hastanesine giden bir oyun çok mantıksız. Harika bir hikayesi var. Sen ve birkaç arkadaşların adada eğlenirken birden birinin eline düşüyorsunuz. Sonrası da harika zaten oyna derim. Oyun zaten 30 TL. Videolarını izleyerek karar verebilirsin. Böyle daha iyi olur.
20 tl ye aldım d&r dan

images
upload_2015-3-24_16-0-20.jpeg
images
images

upload_2015-3-24_16-2-12.jpeg
images

Sence bu yeterli mi?

Outlast için dediğiniz şeyin çok saçma olduğunu anlamış olmanızı umuyorum. Oyunu bitirdiyseniz tekrar bitirmenizi tavsiye ederim. Parçaları birleştirdiğinizde müthiş bir oyun ortaya çıkıyor çünkü.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı