Çözüldü Far Cry 4 file system failure hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba. Ben Far Cry 4'ü denemek için korsan indirdim. Beklentilerimi karşılarsa satın alacağım. Ancak oyunu açarken hata alıyorum. Hata şu:

File system failure: Aborting execution.
c:\games\ubisoft\far cry 4\data_win32\generated\worlds\frontendworld\frontendworld.game.bin

Sistem özelliklerim şunlar:

Intel Pentium G3258 (3.7 GHz Overclock)
4 GB Kingston HyperX Fury Blue
MSI R7 250 GDDR3 2 GB
Windows 7 Ultimate x64 (Windows 8.1'de de aynı hatayı veriyor.)

Sistemimden dolayı sorun olduğunu sanmıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim? Lütfen yardımcı olun.

Düzenleme: Sorunu çözdüm. Crash fix diye bir dosya buldum onu indirip oyunuma uyguladım ve düzeldi.

Son düzenleme:
Merhaba. Ben Far Cry 4'ü denemek için korsan indirdim. Beklentilerimi karşılarsa satın alacağım. Ancak oyunu açarken hata alıyorum. Hata şu:

File system failure: Aborting execution.
c:\games\ubisoft\far cry 4\data_win32\generated\worlds\frontendworld\frontendworld.game.bin

Sistem özelliklerim şunlar:

Intel Pentium G3258 (3.7 GHz Overclock)
4 GB Kingston HyperX Fury Blue
MSI R7 250 GDDR3 2 GB
Windows 7 Ultimate x64 (Windows 8.1'de de aynı hatayı veriyor.)

Sistemimden dolayı sorun olduğunu sanmıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim? Lütfen yardımcı olun.

Düzenleme: Sorunu çözdüm. Crash fix diye bir dosya buldum onu indirip oyunuma uyguladım ve düzeldi.
Çok uğraştım ama çözemedim. Link veya nerden bulabileceğimi söyleyebilir misin?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı