Far Cry 4 ''Ön Sipariş'' ile alındı ama key gelmedi

Yanlız hocam hevesinizi kırmak gibi olmasın, bende AC'yi o hevesle almıştım fakat yine UPlay'den oynuyorsun. Oyuna girerken UPlay hesapınıza giriş yapmanızı istiyor giriyorsunuz öyle oynuyorsunuz.
Maalesef Uplay özerinden girmek gerekiyor.:(

@er36po Çok saçma bir sistem olmuş, UPlay neden oyunu vermemiş oda ilginç. Neyse hayırlı olsun iyi oyunlar. :)
Yalnız daha peşini bırakmış değilim, bu gün Uplay'a tekrar mesaj attım bana Pazartesi günü bilgi verilecek sanırım.
Resmen uplay'e para ödedin ve oyunu alamadın mı? Bu uplayin nasıl bir sistemi var ya :D
Kanun nizam var, Uplay hakkım olanı mecbur verecek, de eğer para iade etmeyip oyunu hesabıma eklerse o kötü olacak. Düşünsenize aynı hesapta 2 aynı oyun.:D

Yalnız daha peşini bırakmış değilim, bu gün Uplay'a tekrar mesaj attım bana Pazartesi günü bilgi verilecek sanırım.

Kanun nizam var, Uplay hakkım olanı mecbur verecek, de eğer para iade etmeyip oyunu hesabıma eklerse o kötü olacak. Düşünsenize aynı hesapta 2 aynı oyun.:D
Satarsın sende daha uygun bi fiyata. Kesin alınır.Zararın minunum olur. Birde oynadıysan oyunda çeşitli sorunlar varmış siyah ekran gibi sende de oldu mu?

Bence yine de biraz daha uğraşılabilir o kadar para vermişsiniz sonuçta.
Pes etme yok, sonuna kadar devam. Demin Uplay'e sosyetik tipinden bir PM daha attım.(y)

Satarsın sende daha uygun bi fiyata. Kesin alınır.Zararın minunum olur. Birde oynadıysan oyunda çeşitli sorunlar varmış siyah ekran gibi sende de oldu mu?
Öyle bir şey olmuyor sanırım:kararsız: yani aynı hesap içindeki 1 veya birden fazla oyun satılmaz ancak hesabın tamamı satılır diye biliyorum.

Son düzenleme:
@reelist
Uplay'ın bana attığı bu mesajda:
Thank you for your interest in Ubisoft. As per your request, we have reviewed your order and it is now ready to be completed.
To complete your order, visit the link below. You will be asked for your order number and password. When your shopping cart appears, verify your address and payment information, and continue through the checkout process to complete your order.
Sorun çözülmüş gibi görünüyor ama Sipariş No girdiğimde ''Böyle bir sipariş yok'' diyor.
Benim bu mesajda anlamadığım nedir acaba ?

Son düzenleme:
Ubisoft'a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. İsteğinize göre siparişinizi gözden geçirdik ve şimdi tamamlanmaya hazır.
Siparişinizi tamamlamak için aşağıdaki linki ziyaret edin. Sizden sipariş numaranız ve şifreniz istenecektir. Alışveriş sepetiniz göründüğünde adresinizi ve ödeme bilgilerinizi onaylayın ve siparişinizi tamamlamak için ödeme işlemine devam edin.

Böyle diyor ama neden ödeme yapmanı istediğini inan ben de anlayamadım.

Ubisoft'a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. İsteğinize göre siparişinizi gözden geçirdik ve şimdi tamamlanmaya hazır.
Siparişinizi tamamlamak için aşağıdaki linki ziyaret edin. Sizden sipariş numaranız ve şifreniz istenecektir. Alışveriş sepetiniz göründüğünde adresinizi ve ödeme bilgilerinizi onaylayın ve siparişinizi tamamlamak için ödeme işlemine devam edin.

Böyle diyor ama neden ödeme yapmanı istediğini inan ben de anlayamadım.
Daha iyi açıklanamaz/çevrilemezdi, teşekkür ederim. Neyse, Kredi kartı dekont'um geldiğinde onu da Uplay Efendi Hazretlerine yollarım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı