Far Cry 6 174, 25₺'ye alınır mı?

Far Cry 6 174,25₺’ye değer mi?

• Oy verenlerin toplamı
    32

Gabe Newell

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Far Cry 6 Steam'de 174, 25₺'ye düşmüş. Normalde Asassin's Creed serisindeki oynamadıklarımı almayı planlıyordum ancak indirime girmemişler. Daha önce sadece Far Cry 3 ve 5 oynadım. Sizce bu fiyata değer mi? Geçenlerde kod olarak 60₺‘lere düştüğünü görmüştüm, bir daha o fiyatlara kod bulabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Far Cry 6 Steam'de 174, 25₺'ye düşmüş. Normalde Asassin's Creed serisindeki oynamadıklarımı almayı planlıyordum ancak indirime girmemişler. Daha önce sadece Far Cry 3 ve 5 oynadım. Sizce bu fiyata değer mi? Geçenlerde kod olarak 60₺‘lere düştüğünü görmüştüm, bir daha o fiyatlara kod bulabilir miyim?
60 liraya bulmak çok zor, 3 ve 5 oynamışsınız ben pek gerekli görmüyorum. Fiyatı da idare eder, daha önce far cry oynamamış olsanız kesin alın derdim.

Değmez. Far Cry 3 ve 4'ü defalarca bitirmiş, 5'i de ucundan tatmış birisi olarak 6, serinin en kötü oyunlarındandır bana göre.

Kod olarak ne zaman 60TL'ye düşmüş? Ubisoft Connect içindir o.
60 TL ye Steamde kod bulamazsın.
Biliyorum, belirtmeyi unutmuşum. Steam'den alınan Ubisoft oyunları için de zorla Ubisoft Connect'e yönlendirdiğinden bu fiyat farkıyla platform pek önemli değil.
Steam takıntısı yoksa Voidudan al geç.
Doğru versiyona bakıyor muyum bilmiyorum ancak orada indirim görünmüyor, daha pahalı şu an.
60 liraya bulmak çok zor, 3 ve 5 oynamışsınız ben pek gerekli görmüyorum. Fiyatı da idare eder, daha önce far cry oynamamış olsanız kesin alın derdim.
Çok yakın bir tarihte olmuştu, ondan sormuştum. Oyun: Far Cry 6, 67 TL

Biliyorum, belirtmeyi unutmuşum. Steam'den alınan Ubisoft oyunları için de zorla Ubisoft Connect'e yönlendirdiğinden bu fiyat farklıyla platform pek önemli değil.

Doğru versiyona bakıyor muyum bilmiyorum ancak orada indirim görünmüyor, daha pahalı şu an.

Çok yakın bir tarihte olmuştu, ondan sormuştum. Oyun: Far Cry 6, 67 TL
Voiduda kod bulunur yine hocam. 60 TL bedava, yapıştırıp geçin bence gördüğünüzde.

50-60 liraya Ubisoft kodu olarak almıştım daha oynamadım ama Steam'den almaya gerek yok zaten her turlu aynı yerden oynuyorsun Launcher şart.

Geri
Yukarı