Far Cry 6 oynanır mı?

Bütün Far Cry'lari oynayan biriysen zaten seriyi seven birisin başkalarına sormak yerine direkt oynayabilirsin.

Zaten normalde oynamazdım yazdım. Yoklukta olduğum için sorayım dedim belki hikayesi iyi falandır diye de gördüğüm kadarıyla hikayesini çok beğenmemişler ama bir şans vereceğim.

Far Cry New Dawn aslında 5'in sonu zaten 5. oyunun sonu tatmin etmediyse onu oynayabilirsiniz. 6. oyun şahsen 3.'den sonra favorim, oynanır.

Aynı oyun diyenler sırf Ubisoft oyunu olduğu için ezbere konuşan bomboş tipler. Oyunlardan anlamadığınız ortada.

New dawn, Metro Exodus'tan çok daha gerçekçi bir postapokaliptik ortam sunar. Metro Exodus klişe ve fantezi ürünüyken New dawn yapımında adamlar meteorologlara danışmış. Ama Ubisoft oyunu olduğu için gömmek serbest tabii.

Bunu söylerken hiç utandınız mı bilmiyorum ama Far Cry 6 da post apocalyptik bir tane öge yok her yer yemyeşil, bomboş olduğumu iddia etmissiniz ben bütün serideki oyunlarını oynadım. Neyse birader dinle ya da dinleme şu adamı oynayınca görürsün.

Bunu söylerken hiç utandınız mı bilmiyorum ama Far Cry 6 da post apocalyptik bir tane öge yok her yer yemyeşil, bomboş olduğumu iddia etmissiniz ben bütün serideki oyunlarını oynadım. Neyse birader dinle ya da dinleme şu adamı oynayınca görürsün.
Postapokaliptik ortam demek tamamıyla yıkılmış, gri-kasvetli bir havaya bürünmüş dünya demek değildir. Zira bu realist değil zaten. Adamlar postapokaliptik ortam için iklimbilimcilerle çalışmışlar.

Mesela The Division 1 de postapokaliptik bir ortama sahip (New Dawn'dan daha iyi) ama dünyası capcanlı ve realist.

Yani her yerin yemyeşil olması bir sorun değil.

Edit: Bir tane postapokaliptik öge yok diyorsanız dikkatli oynamamışsınız.

Postapokaliptik ortam demek tamamıyla yıkılmış, gri-kasvetli bir havaya bürünmüş dünya demek değildir. Zira bu realist değil zaten. Adamlar postapokaliptik ortam için iklimbilimcilerle çalışmışlar.

Mesela The Division 1 de postapokaliptik bir ortama sahip (New Dawn'dan daha iyi) ama dünyası capcanlı ve realist.

Yani her yerin yemyeşil olması bir sorun değil.

Edit: Bir tane postapokaliptik öge yok diyorsanız dikkatli oynamamışsınız.

İklimbilimcilerle çalışılan oyun böyle olmaz dostum oyun rezalet o yapmacık silahlar falan realistte değil ne olmak istiyor o zaman bu oyun.

Geri
Yukarı