Far Cry 6 Oynanış Videosu Cuma Günü Paylaşılacak

Hocam Instagram'da ve forumlarda yeni bir oyunla alakalı bir haber ya da sohbet olsa direk bazı kişiler "sistemim kaldırmıyor" ya da "PC yok ki moruk oynayak" gibi cümleler görmekten bunaldığım için tilt oluyorum öyle laflar görünce. Kızgın attım bu yüzden.
Aynıyız hocam, her yerde 'para yok ki alalım, sistem kaldırmıyor' tarzı boş boş yorumlar görmekten bıktım :D . Bana ne kardeşim paran yoksa, adamlar o mesajı görüp oyunun fiyatını mı düşürecek sanki :D .

Aynıyız hocam, her yerde 'para yok ki alalım, sistem kaldırmıyor' tarzı boş boş yorumlar görmekten bıktım :D . Bana ne kardeşim paran yoksa, adamlar o mesajı görüp oyunun fiyatını mı düşürecek sanki :D .
Burada bu tarz acıtasyon yapmamıştım ben. Ama siz bilirsiniz.
Benim yazdığım şey sadece sistemimin kaldıracağından emin değilim ama merak ediyorum dedim sadece. Bunda bir acıtasyon yapmadım.

Burada bu tarz ajitasyon yapmamıştım ben. Ama siz bilirsiniz.

Adam burada acıtasyon yapmamış sadece "sistemim kaldırmaz ama merak ediyorum." demiş bunda ne var siz sanırım acıtasyonun ne demek olduğunu karıştırdınız. Şöylemi dedi sanki; "bilgisayarım kaldırmıyor off yaaa çok üzüldüm mü" diyor. Neyse...

Yeni konular

Geri
Yukarı