Far Cry oyunları uzun süre arayla oynanmalı

@Emir M. herhalde senede bir Far Cry oyunu oynamak kafii gibi gözüküyor :D Primal'ı bitirdikten sonra seneye kadar bir daha Far Cry oyunu oynamam. Seneye de dördüncü oyununu bitiririm, ondan sonraki sene beşinci oyununa tekrardan bir bakarım.

Far Cry oyunları her ne kadar tekrara sarsa da ara sıra girip 1-2 saat oynamalık iyi oluyor. Far Cry Primal oynamaya başladım. En son ne zaman Far Cry oyunu oynadığımı hatırlamıyorum da uzun süre sonra Far Cry oynamak iyi geldi. Bunu benden duymak belki garip geliyor olabilir, haklısınız :D Şu forumda belki de bu oyunu en çok yerden yere vuran benimdir; fakat gene de parasını hak eden bir seri olduğunu düşünmüyorum. Bu dediğime üçüncü oyunu dahil değildir, üçten sonrası dahildir. Far Cry Primal oynuyorum ve haritasını dördüncü oyunundan, mekanikleri üçüncü oyunundan, aynı şekilde loot sistemini de üçüncü oyunundan almışlar. Bir tek teması değişik ve yeni bir Far Cry oyunu! Ubisoft sunar!
Uzun zamandır böyle düşünürüm, sizden duymak garip geldi hakikaten.

Far Cry oyunları her ne kadar tekrara sarsa da ara sıra girip 1-2 saat oynamalık iyi oluyor. Far Cry Primal oynamaya başladım. En son ne zaman Far Cry oyunu oynadığımı hatırlamıyorum da uzun süre sonra Far Cry oynamak iyi geldi. Bunu benden duymak belki garip geliyor olabilir, haklısınız :D Şu forumda belki de bu oyunu en çok yerden yere vuran benimdir; fakat gene de parasını hak eden bir seri olduğunu düşünmüyorum. Bu dediğime üçüncü oyunu dahil değildir, üçten sonrası dahildir. Far Cry Primal oynuyorum ve haritasını dördüncü oyunundan, mekanikleri üçüncü oyunundan, aynı şekilde loot sistemini de üçüncü oyunundan almışlar. Bir tek teması değişik ve yeni bir Far Cry oyunu! Ubisoft sunar!

Far Cry Primal oynadığını bildiğim 2. kişisiniz hocam.

@raidExodus önceden oynamıştım; fakat bitirememiştim. Uzun süre Far Cry oyunu oynamayınca herhalde oynayabiliyorum. Oynamaya başlayınca saatlerce oynanabilecek oyun zaten değil. Günlük 1-2 saat oynuyorum ve bu temada hiçbir oyun bulamadığım için mecburen oynuyorum yoksa öyle bir olayı yok. Klasik Far Cry.

Geri
Yukarı