Rehber Farbar Recovery Scan ile Rapor Hazırlama

Konu içinde rapor paylaşacak olan kişi sorununu açıkça belirtmesi gereklidir.

Yazılımı bir klasör içine atıp altta verilen şıklar işaretli şekilde Scan yapın. Scan bitince klasör içinde çıkan txt dosyalarını rarlayıp dosya upload servislerinden birine upload edip paylaşın.
Kurallara uygun upload sitelerine upload edin. Örneğin:
Mediafire, RGHOST, Yandex disk(izin verilmiş olması lazım), One drive(izin verilmiş olması lazım), Google drive(izin verilmiş olması lazım) vb...

Farbar.jpg

Fixleme: Fixleyin dediğimizde kod içine verdiğimiz bütün hepsini seçip kopyala yapıp, FRST yazılımı yönetici olarak çalıştırmanız ve "fix" butonuna basmanız yeterlidir.

32 bit olanlar için:
64 bit olanlar için:

Son düzenleme:
Maalesef hem müsait değilim, hem de özel destek yasak.
Bende size yazmak için üye oldum aslında. Karaman muhtarına kadar yazdım açıkçası çünkü bizde Sakaryada yaşıyoruz ortak alanlardayız. Ciddi anlamda çok zor durumdayız yeni iş kuracaktık ve çektiğim tüm doğum fotoğrafları eşimin yaptığı seslendirmeler hepsi gitti. İnstahramdan da yazdım size lütfen yardımcı olabilirseniz bizimle iletişime geçin tabii ki ğcret karşılığında 😞🙏🏾

@Öykü Gökçil Gökkaya @Murat5038

Son düzenleme:
Anladım hocam o halde gelişmeler oldukça sizi buradan bilgilendireceğim. Peki sizce verilerin geri gelmesi mümkün mü?
Konuda bahsettiğim özelliklerdeyseniz bir ihtimal mümkün onun dışında yukarıdaki kullanıcı gibi şansınız varsa kopyalar duruyorsa erişilebilir. Onun dışında imkansız gibi bir şey.

Bende size yazmak için üye oldum aslında. Karaman muhtarına kadar yazdım açıkçası çünkü bizde Sakarya'da yaşıyoruz ortak alanlardayız.

İnstagramdan da yazdım size lütfen yardımcı olabilirseniz bizimle iletişime geçin
İlk olarak rehberleri inceleyip ne sorun yaşadığınızı belirtmeniz gerekiyor. Bu ücretle çözülecek işler değil. Önlemi baştan almanız gereken bir durumdu. Güvenlik ve yedek önlemlerini baştan alınıp ücreti onlara vererek koruma sağlamalıydınız. Bunu anladıktan sonra gelelim sorununuza.

İnstada gördüm ancak yukarıda dediğim gibi özel istek için bizim kararımız gerekli çözümsüz olaya girmek doğru olmaz. İlk olarak ne sorun yaşadığınızı hangi varyant veya zararlı ne yaptıktan sora oldu vb. açıklamanız gerekiyor.

Son düzenleme:
Dosyaların yedekleri veya koplayarı durmuyor hocam orijinal dosyalar var sadece dün gece arkadaşım sadece 1 müzik dosyanının orjinalini buldu uzantısız halini onu çekti yüksek ihtimalle olacak gibi görünüyor hu dilden anlamadığım için nasıl anlatacağımı bilmiyorum size hayatım alt üst oldu abartısız söylüyorum.

Dosta uzantısı bu şekilde

Dosya Ekleri

• IMG_20231106_042224.jpg
    IMG_20231106_042224.jpg
    137,9 KB · Görüntüleme: 14
Merhaba inceleyebilir misiniz evdeki bütün cihazlarıma bulaştı wifide kim varsa etkileniyor geç fark ettim biraz sorunu bulamıyorum
Konunun en başında ne yazıyor bir okuyun.

Konunun en başındakini diyorum siz doayayı tekrar veriyorsunuz. Sorunu detaylı neden açıklamıyorsunuz birde açık şekilde siyah yazmışım.
Siyah açıklamayı fark etmedim.
Yaşadığım sorun telefonuma veya bilgisayarımda farkında olmadan tıkladığım bir linkten sonra oldu sanırım. Bilgisayarıma ve hesaplarıma erişiliyor her defasında şifrelerimi değiştirsemde fayda etmiyor. Modem'i ve bütün cihazları sıfırladım fakat sorun çözülmedi. özellikle internet sayfalarında gezinirken yönlendirilmiş sitelerde gezinti yapabiliyorum.
Teşekkürler

Geri
Yukarı