Fare önerisi

TilkiMilki

Hectopat
Herkese iyi sosyaller.

Mouse yavaştan ölmeye başladığından yenisine bakmaya başladım.

Kafamda 3 model var şu an bunlar:

Pek fazla bu fiyat bandına çıkmak istemesem de Glorious Model D

Wireless mouse hiç kullanmadım bu yüzden oyun konusunda nasıl bir etkisi olur bilmiyorum.

Bu da zaten düşük bütçeli herkesin gözdesidir.

Bunların arasında hangisini önerirsiniz ve neden. Varsa bunları geç şunu al dediğiniz, onu da atabilirsiniz.

Son düzenleme:
Kablosuz almak istiyorsanız en düşük Model D Wireless veya daha altında olan Basilisk X'i öneririm. Bütçeniz 500TL civarında ise ve mini mouse almak istemiyorsanız Pulsefire Haste tercih edilebilir. Elinizin boyutunu ve tutuş açınızı, nasıl bir mouse aradığınızı belirtirseniz daha iyi önerilerde bulunabilirim.

Kablosuz almak istiyorsanız en düşük Model D Wireless veya daha altında olan Basilisk X'i öneririm. Bütçeniz 500TL civarında ise ve mini mouse almak istemiyorsanız Pulsefire Haste tercih edilebilir. Elinizin boyutunu ve tutuş açınızı, nasıl bir mouse aradığınızı belirtirseniz daha iyi önerilerde bulunabilirim.
Elim nispeten küçük bu yüzden minilerde zorlanmıyorum. Pulsefire Haste ile ilgili karşılaştırma kaynakları bulamadığım için eklememiştim.

Ben şuan Hyperx Pulsefire Fps Pro kullanıyorum ve bilemedim Pulsefire Haste mi daha iyi yoksa halihazırda kullandığım mı.

Elim nispeten küçük bu yüzden minilerde zorlanmıyorum. Pulsefire Haste ile ilgili karşılaştırma kaynakları bulamadığım için eklememiştim.
Maksimum bütçeniz ne kadar? Pulsefire Haste mini mouse'lara eli uymayanlar için orta bütçede iyi bir alternatif. Viper Mini ile arasında çok bir fark yok hatta Viper Mini daha iyi bile sayılır.
Ben şuan Hyperx Pulsefire Fps Pro kullanıyorum ve bilemedim Pulsefire Haste mi daha iyi yoksa halihazırda kullandığım mı.
FPS Pro'nun eksi yönleri ağır olması, kötü skatezler. Sensör olaraksa FPS Pro bir tık daha iyi ama diğer özellikleri göz önünde bulundurursak Haste daha mantıklı. Dediğim gibi kablosuz mu istiyorsunuz? Maksimum bütçenizi de yazarsanız güzel olur.

Geri
Yukarı