Farem Sadece 1 Pili Algılıyor

Regalbeyin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yakın zamanda kablosuz bir fare aldım. Fareye duracell bir pil taktım. Pil bitmek üzereyken yeni bir duracell pil takıyım dedim. Ancak pili algılamıyor. Sadece eski pille çalışıyor. O pil de bitti. Bir kaç saat pili farede bekletince hafif şarj tarzı bir şey oluyor ama 10 saniye sonra gidiyor yine. Ne yapmam lazım ? Farem tek pille çalışan bir fare mi ? Pil doldurmak için kullanılan aleti mi almam lazım ?

Ilk başta iki pil takmalısın şarjlı pil yerine normal pil kullanmalısın.

Farede tek pil yuvası var. İlk aldığımda 2 tane dandik pil vardı. Onları kullandım şarjlı pil falan mı bilmiyorum. Sonra duracell kullandım. O bitmeye başladı. 2. duracelli taktım. Ama tanımadı. Çalışmadı.

Bugün 2 pille çalışan kumandaya 2 duracell pilini taktım. Çalıştı. Sonra 1 duracelli çıkardım yerine kumandanın ilk pilini taktım. Çalışmadı. Yeniden 2 duracell pili taktım. Yine çalışmadım. Oyun mu oynuyorlar bana ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı