Fatih ağında internete VPN ile erişmek

Ruhi_Atceken

Hectopat
Daha fazla  
Fatih ağında düne kadar çoğu VPN(secure VPN) ile erisebiliyorduk. Galiba kısıtlama getirilmis. Bilişim hocam ile giriş yapmanın yolunu arıyoruz. Şu an bulduğum tek VPN Kaspersky ancak ücretli ve deneme sürümü günlük 200 MB. Yurtta olmasam çok umursamazdim. Kaspersky gibi kullanabilecegimiz VPN oneriniz var mı? Ya da Kaspersky bunu nasıl başarıyor? Belki oradan bir çözüm yolu buluruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senn yine bağlanıyon ben bağlanıp sadece WhatsApp acabilıyorum VPN bağlanınca kokten gidiyor

Fatih ağında düne kadar çoğu VPN(secure VPN) ile erisebiliyorduk. Galiba kısıtlama getirilmis. Bilişim hocam ile giriş yapmanın yolunu arıyoruz. Şu an bulduğum tek VPN Kaspersky ancak ücretli ve deneme sürümü günlük 200 MB. Yurtta olmasam çok umursamazdim. Kaspersky gibi kullanabilecegimiz VPN oneriniz var mı? Ya da Kaspersky bunu nasıl başarıyor? Belki oradan bir çözüm yolu buluruz.
Hocam ben Psiphon kullanıyorum bayağıdır, gerçekten ise yarıyor. Denemenizi tavsiye ederim.

Croxyproxy denedin mi? İşe yarıyordu eskiden.

Siz baglanabiliyor musunuz ya? İphonecular baglanamıyor. En azından bir kısmı.

Dediğim gibi şu anlık Kaspersky ile bağlanabiliyorum çok fazla VPN denedim umarım baska bir çözüm bulabiliriz.
Üstte yazdığımı denemenizi öneriyorum, çalışacaktır tahminimce. Lakin url sabaha değişir, şu an url bu; https://64.227.120.231/
Bir şekilde sabah girmeyi denersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı