Fatih ağında VPN çalışmıyor

Grizi

Decapat
Yer
Antalya/Fransa
Daha fazla  
Bizim sınıfta Android kullananlar okulun internetine VPN ile bağlanabiliyor fakat bende VPN calışmıyor. App Store'daki coğu VPN'i denedim işe yaramadı. Çözümü nedir bunun?

Bizim sınıfta Android kullananlar okulun internetine VPN ile bağlanabiliyor fakat bende VPN calışmıyor. App Store'daki coğu VPN'i denedim işe yaramadı. Çözümü nedir bunun?

Ben 1 yıldır vpnsuper ile bağlanıyorum. Hiç sıkıntı çekmedim. Android kullanıcısıyım.

Son düzenleme:
VPN- super unlimited proxy kullan ben bu uygulamayı iOS ve Android'de kullandım sorun yok Fatih'te giriyor yaklaşık 3 seneden beri böyle girdim.

Hocam Android kullananlar bağlanıyor zaten. Benimki iPhone.

Hocam sertifikayı indirdim, Fatih internetine bağlanınca VPN'e gerek duymadan kullanabiliyor muyum?

iPhone kullanan arkadaşlarımda da oluyordu işte. Yazmayı unutmuşum. Bizim okulda telefonlar serbestti. Herkes VPN'den bağlanıyordu. Bende de secure VPN bağlanmıyordu. VPN Super'e geçtim düzeldi.

Son düzenleme:
Hocam Android kullananlar bağlanıyor zaten. Benimki iPhone.

Hocam sertifikayı indirdim, Fatih internetine bağlanınca VPN’e gerek duymadan kullanabiliyor muyum?
Hocam kullanabilirsiniz ama akıllı tahtalardaki gibi çoğu siteye giremezsiniz. Bu Psiphon ile giriş sağlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı