Fatih okul internetine bağlanılamıyor

El Pollo Diablo

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 yıldır sorunsuz şekilde okulda VPN açarak Fatih ağını sorunsuz kullanabiliyordum herhangi bir kısıtlama yoktu. Yaklaşık 1 aydır 4-5 adet VPN uygulaması denememe rağmen Wi-Fi ağına bağlanamıyorum. Sanırsam genel olarak okullarda VPN kullanımı fixlenmiş gibi sizler bağlanabiliyor musunuz herhangi bir çözümünüz var ise yanıtlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar 3 yıldır sorunsuz şekilde okulda VPN açarak Fatih ağını sorunsuz kullanabiliyordum herhangi bir kısıtlama yoktu. Yaklaşık 1 aydır 4-5 adet VPN uygulaması denememe rağmen Wi-Fi ağına bağlanamıyorum. Sanırsam genel olarak okullarda VPN kullanımı fixlenmiş gibi sizler bağlanabiliyor musunuz herhangi bir çözümünüz var ise yanıtlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...
Yok hocam vpn fixlendi daha kullanılmıyor

Psiphon kullanıyorum ve bir sorun görmedim. Windows 7 değil de Windows 10 falan ise Cloudflare WARP uygulamasını da deneyebilirsin.

Edit: Tahta için sorduğunuzu düşünmüştüm, telefon için ise yine Cloudflare WARP'ı deneyebilirsiniz.

Bizde artık tamamen gözükmüyor.

Psiphon kullanıyorum ve bir sorun görmedim. Windows 7 değil de Windows 10 falan ise Cloudflare WARP uygulamasını da deneyebilirsin.

Edit: Tahta için sorduğunuzu düşünmüştüm, telefon için ise yine Cloudflare WARP'ı deneyebilirsiniz.
Sağ olun hocam Cloudflare WARP'ı deneyeceğim sonuçları paylaşırım

Yok hocam vpn fixlendi daha kullanılmıyor
Şu anlık öyle gözüküyor hocam umarım çözüm bulabilirim

Bizde artık tamamen gözükmüyor.
Bizde gözüküyor faka altında ''İnternet olmadan bağlı'' yazıyor vpn ile internet sağlamıyor hiçbir şekilde. VPN'siz ise yalnızca Whatsapp'ta mesaj gönderebiliyorum.Medya dosyası göndermiyor ve ya yüklemiyor .

Hocam peki siz daha önce Cloudflare WARP'ı denediniz mi telefonda ?

Son düzenleme:
Sağ olun hocam Cloudflare WARP'ı deneyeceğim sonuçları paylaşırım

Şu anlık öyle gözüküyor hocam umarım çözüm bulabilirim

Bizde gözüküyor faka altında "İnternet olmadan bağlı" yazıyor VPN ile internet sağlamıyor hiçbir şekilde. VPN'siz ise yalnızca WhatsApp'ta mesaj gönderebiliyorum. Medya dosyası göndermiyor veya yüklemiyor.

Hocam peki siz daha önce Cloudflare WARP'ı denediniz mi telefonda?

İlk dönem kullanıyordum fakat ara tatilden sonra sınıfım değişti, ek binaya geçtim internet çekmiyor. Yarın ana binaya gidip deneyim tekrardan hâlâ çalışıyor mu diye.

Telefon için hala yasaklamadıkları VPN'ler var ama bağlanmak için öncesinde mobil verinizle VPN'e bağlanıp daha sonra Fatih'e bağlanmalısınız.

İlk dönem kullanıyordum fakat ara tatilden sonra sınıfım değişti, ek binaya geçtim internet çekmiyor. Yarın ana binaya gidip deneyim tekrardan hâlâ çalışıyor mu diye.
Deneyin lütfen çok yardımcı olursunuz gerçekten

Telefon için hala yasaklamadıkları VPN'ler var ama bağlanmak için öncesinde mobil verinizle VPN'e bağlanıp daha sonra Fatih'e bağlanmalısınız.
Bahsettiğiniz VPN'ler hangileri

Arkadaşlar ''Betternet'' adlı VPN uygulaması şu anda çalışıyor. 20 saniye video izleyerek 30 dakikalık VPN kullanımı kazanıyorsunuz reklam izleme sınırı yok sizde kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı