Faturalı ve faturasız hat arasındaki farklar nelerdir?

SerkanBurakG

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben WhatsApp için faturasız hat almayı düşünüyorum. BİMCELL 575 TL gözüküyor ben bunu alırsam sistem tam olarak nasıl işleyecek bileniniz var mı ve Turkcell'den uyguna faturalı hat alsam daha mı mantıklı olur sizce? Bu işlerden detaylı olarak anlayan varsa yardımcı olursa sevinirim.

BİMCELL de faturalı diye biliyorum. Ne veriyor internet dakika falan?

1715501532339.png

BİMCELL de faturalı diye biliyorum. Ne veriyor internet dakika falan?

Orasını hatırlamıyorum da zaten kendi hatım var 2.inci hat alacağım WhatsApp için kullanacağım.

Şirkete ne kadar uzun kalma sözü verirsen fiyat o kadar ucuzlar. Faturalı kullanmak o yüzden daha ucuz ve mantıklı.

Faturasız 575 TL alınırsa her ay mı ödemek zorunda kalacağım faturalı gibi.

Hayır paket gibidir o. Yükledikçe kullanabilirsin ama tabii yine sor alırken. Sistemlerini bilmiyorum belki aylık ödeme istiyordur ama istediğin zaman iptal edebilesin diye faturasızdır ve taahhütsüzdür. TurkNet misali.

Hayır paket gibidir o. Yükledikçe kullanabilirsin ama tabii yine sor alırken. Sistemlerini bilmiyorum belki aylık ödeme istiyordur ama istediğin zaman iptal edebilesin diye faturasızdır ve taahhütsüzdür. TurkNet misali.

Sorduğum zaman 7-9 ay arası yükleme oluyormuş mesela diyelim ki 100 TL yükledin 7-9 ay sonra bir daha 100 TL yüklüyormuşsun kadın öyle demişti ne kadar doğru bilmiyorum.

O zaman paket sistemi. Yani para yükleyip paketi almazsan ödemezsin.

Hocam şimdi birkaç hafta önce gitmiştim bana 600 TL demişti şimdi de gittim yaş sordu 20 dedim hat+paket 850 lira dedi sistemi sordum her 6 ayda 100-200 vs yükleyecekmişim hat kapanmaması için paket zorunluymuş hat+paket 600 TL olan 15 yaş içinmiş öyle dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı