FC 24 hem PC hem PS4 bağlantısı

Artizz8

Femtopat
Daha fazla  
Bende FC 24 var hem bilgisayarımda hem PS4 de ben bunların ikisini de aynı EA hesabında aldım şimdi ben bilgisayardan girdiğimde PS4'teki Ultimate Team hesabıma bağlanabilir miyim? Bu birinci sorum ikincisi ise ben bilgisayardan oyuna girip oynadığımda çıksam bile PS'den girilmiyor ve başka bir cihazdan yakın zamanda giriş yapıldı. Benzeri bir hata ile karşılaşıyorum ama bilgisayardan çıkıyorum oyundan yine de düzelmiyor. Bunun bir çözümü var mı ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende FC 24 var hem bilgisayarımda hem PS4 de ben bunların ikisini de aynı EA hesabında aldım şimdi ben bilgisayardan girdiğimde PS4'teki Ultimate Team hesabıma bağlanabilir miyim? Bu birinci sorum ikincisi ise ben bilgisayardan oyuna girip oynadığımda çıksam bile PS'den girilmiyor ve başka bir cihazdan yakın zamanda giriş yapıldı. Benzeri bir hata ile karşılaşıyorum ama bilgisayardan çıkıyorum oyundan yine de düzelmiyor. Bunun bir çözümü var mı ne yapmam lazım?
oyundan çıkarken ea hesabını da kapatmayı denediniz mi bilgisayarda?

Evet hatta direkt olarak çıkış yaptım EA hesabından yine de düzelmedi sonra bir şeyler yapıp yanlışlıkla düzelttim ama bir dahakine tekrar aynısının olacağını düşünüyorum.
Sanırım ben soruyu yanlış anladım. EA'de Cross yok diye biliyorum yani aynı hesabı hem pcde hem psde kullanamıyorsunuz. En azından FIFA 23'te durum böyleydi. Yaşadığınız sorun bundan kaynaklı muhtemelen.

Sanırım ben soruyu yanlış anladım. EA'de cross yok diye biliyorum yani aynı hesabı hem PC'de hem PS'de kullanamıyorsunuz. En azından FIFA 23'te durum böyleydi. Yaşadığınız sorun bundan kaynaklı muhtemelen.

Tamam onu anladım UT de farklı takımlar oluşturabilriim sıkıntı yok ama oyuna girdiğimde oluşan hata için ne yapabilirim?

Geri
Yukarı