FC 24 Snopy PS3 kolu sol joyistik aşağı yapınca yukarı, yukarı yapınca aşağı algılıyor

sefer213

Femtopat
Daha fazla  
Başka oyunlarda sorunsuz çalışan PS3 kolu FC24'te sol joyıstik sağ sol algılıyor ama yukarı aşağıda tam tersi yapıyor.

Son düzenleme:
Epic üzerinden oynuyorum X360CE mi indirmeliyim o zaman ama başka oyunlarda sorunsuz çalışıyor yine de deneyeceğim.
X360CE özellikle orijinal olmayan oyun kollarında sıkça kullanılan bir uygulama. X360CE'yi kullanmayı bırakalı çok oldu o yüzden nereye hangi yapmanız gerekiyor hatırlamıyorum lakin çok popüler olduğu için Youtube'da Türkçe ve yabancı birçok rehber bulabilirsiniz.

X360CE özellikle orijinal olmayan oyun kollarında sıkça kullanılan bir uygulama. X360CE'yi kullanmayı bırakalı çok oldu o yüzden nereye hangi yapmanız gerekiyor hatırlamıyorum lakin çok popüler olduğu için Youtube'da Türkçe ve yabancı birçok rehber bulabilirsiniz.
teşekkürler deniycem

knk çözdünmü
Yok çözemedim iade ettim logitech kol ile çünkü bu snopy kollar daha basit oyunlar içinmiş çünkü mesela sağ analoğu oynattığında da çalım atmaz x yuvarlak kare ya da üçgen tuşunu algılar o yüzden bu sorun normal ama iade ettim ben logitech aldım sıkıntı yok şuanda 3 aydır kullanıyorum

Geri
Yukarı