FC 24 şu an alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar önümüzdeki gelecek Steam indiriminde FC 24 almak istiyorum ama arkadaşlarım FC 25 çıkacak diyor, onu alabiliyorsan al diyor. Ama FC 25 de çok pahalı olur diye düşünüyorum, sizce FC 24 alınır mı?

Arkadaşlar önümüzdeki gelecek Steam indiriminde FC 24 almak istiyorum ama arkadaşlarım FC 25 çıkacak diyor, onu alabiliyorsan al diyor. Ama FC 25 de çok pahalı olur diye düşünüyorum, sizce FC 24 alınır mı?
FC 24 ağustos gibi serverlar kapanacak. Şimdi 3 4 ay ultimate team oynayayım deseniz artık herkeste full kadro falan var çok zevk vermez. Böyle oyunlar min kış sezonu alınmalı.

anladım sizce fc24 almaya değermi xbox kol aldım oynayacak oyun bulamıyorum
Futbol oyunlarından hiç anlayan biri değilim, Ultimate Team'de oynamıyorum. En son FIFA 22 vardı bende, o yüzden 15 dolara düştüğünde FC24 aldım.

Güzel gibi açıkçası, oyunu almamdaki kilit sebep Hypermotion ve kalecinin gözünden gördüğümüz ara sahnelerdi.

Bu oyunlarla daha fazla haşır neşir olan birine sorarsanız çok daha iyi bir yanıt alabilirsiniz. Ben memnunum dediğim gibi ancak oyunun online kısmıyla işim yok. Sadece arkadaşımla ara ara denk gelirsek maç atmak için duruyor.

Futbol oyunlarından hiç anlayan biri değilim, Ultimate Team'de oynamıyorum. En son FIFA 22 vardı bende, o yüzden 15 dolara düştüğünde FC24 aldım.

Güzel gibi açıkçası, oyunu almamdaki kilit sebep Hypermotion ve kalecinin gözünden gördüğümüz ara sahnelerdi.

Bu oyunlarla daha fazla haşır neşir olan birine sorarsanız çok daha iyi bir yanıt alabilirsiniz. Ben memnunum dediğim gibi ancak oyunun online kısmıyla işim yok. Sadece arkadaşımla ara ara denk gelirsek maç atmak için duruyor.
bende arkadaşımla proclubs tarzı modlar oynamayı düşünüyordum fakat zamanı geçmiş ama belki offline oynayabilirim. yada başka bir seçenek kolu satıp f710 alırım idare eder beni herhalde. bua rada siz hangi kolu kullanıyordunuz? bir sorum olacak.

9. nesil Xbox kontrolcüsü. Hiçbir oyunda sorun yaşamadım kendisiyle, lakin pek fiyat/performans bir model de değil.

F710 denedim, güzel ancak tetikleri çok sert. 8BitDo gibi alternatiflere bakabilirsiniz belki, onları denemesem de yorumları güzel.

Sizce satmalı mıyım FC24 için işimi görür mü F710?

Yeni konular

Geri
Yukarı