FC 24'te defans yapmak çok zor

Mustafa Ersoy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar savunma yaparken çok zorlanıyorum hep boş alan bırakıyorum savunmada. Dünya klasında oynuyorum, altına alırsam çok kolay oluyor o yüzden dünya klasında oynuyorum.
Rakip oyuncular çok hızlı bilek hareketleri yapıyor ve bu sene savunması çok zor. Sizce de böyle değil mi? Nasıl kendimi geliştirebilirim? Oynayasım gelmiyor sırf çok gol yiyorum diye...

Gelişmiş savunmada oynuyorsan online için diyorum bunu. Özellikle geri dörtlüyü yapay zekaya bırakacak şekilde seçersen oyuncunu yani orta sahalar ile basarsan arkada boşluk biraz daha z kalır. Ama yapay zekaya karşı bişey diyemem

Abicim bu konu nasıl oluyor da sürekli yukarıda duruyor? Konuya yazan yok eden yok bakıyorum bir süredir sürekli yeni mesaj atılmış gibi yukarıda konu.

Abicim bu konu nasıl oluyor da sürekli yukarıda duruyor? Konuya yazan yok eden yok bakıyorum bir süredir sürekli yeni mesaj atılmış gibi yukarıda konu.
Çünkü öne çıkarıyorum. Belki biri görür de yeni bişey yazar diye. Eğer seni rahatsız ediyorsa konu bakmazsın geçer gider.

Çünkü öne çıkarıyorum. Belki biri görür de yeni bişey yazar diye. Eğer seni rahatsız ediyorsa konu bakmazsın geçer gider.
Yok estağfurullah sadece merak ettim.

Savunma konusuna gelince dediğin gibi savunma yapmak biraz zor bazen ne kadar çabalasan da o golü yiyorsun hele yapay zeka ise dakikalarca topu çevirip pas ve beceri ile topu kaybetmiyor ama savunma işini çok iyi yapanlar da var tabi ikili pres ile topa sahip oyuncu etrafında bir kaç oyuncu ile pas yollarını kapatıp müdahale ile topu alabiliyorlar işin sırrı bir nebze de doğru zamanlama ile doğru Switch'lerle baskıyı uygulamak. Zamanla alışırsın.

Geri
Yukarı