FC24 Ultimate Team modunda karakterler bozuldu

ArdaKay19

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek
FC24 oyunumda UT modunda oyuncularım buglandı. Hiçbir şekilde UT modunda oynayamıyorum. Bu sorun nasıl çözülür, başına gelen var mı? Oyuncular fotoğraftaki gibi ayağa kalkıyor kafaları yok oluyor. Maçta 2 tane top gözüküyor. Anlamadım değişik bir olay.

1705704001100.png

Son düzenleyen: Moderatör:
FC24 oyunumda UT modunda oyuncularım buglandı. Hiçbir şekilde UT modunda oynayamıyorum. Bu sorun nasıl çözülür, başına gelen var mı? Oyuncular fotoğraftaki gibi ayağa kalkıyor kafaları yok oluyor. Maçta 2 tane top gözüküyor. Anlamadım değişik bir olay.

Eki Görüntüle 2090358

Genel olarak EA FC 24 PC tarafında ciddi sıkıntılı sanırım oyun bile açılamadı sistemimde.

Eki Görüntüle 2090358

Hocam TOTY etkinliği geldiği için herkes oyuna giriş yaptı sunucular çöktü o yüzden sizlik bir şey yok.

Konsol üzerinden oynuyorum grafiklerde parlamalar ve oyuncularda bug mevcut maçtan atıyor diğer modlarda bu sorun yok sadece Ultimate Team böyle herkeste böyle sanırsam. Güncellemeyle çözüleceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı