Fedora KDE X11 nasıl kurulur?

Regicide

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Fedora 40 + KDE
Sanırsam KDE 6 ile birlikte X11 desteği gitmiş. Wayland kullanmak istemiyorum hata vb. şeyler almadan Fedora 40 KDE'ye nasıl X11 kurarım?

Sanırsam KDE 6 ile birlikte X11 desteği gitmiş. Wayland kullanmak istemiyorum hata vb. şeyler almadan Fedora 40 KDE'ye nasıl X11 kurarım?

Şifre girme ekranında plasma Wayland seçeneğini X11 olarak değiştirebilirsin ama plasma6 ile Wayland çok daha iyi bir hale geldi. Bir şans ver derim.

Hocam Wayland X11'den çok daha iyi arkadaşın dediği gibi şans veriniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şifre girme ekranında plasma Wayland seçeneğini X11 olarak değiştirebilirsin ama plasma6 ile Wayland çok daha iyi bir hale geldi. Bir şans ver derim.

Bende yok, NVIDIA kullanıp oyun oynadığım için çekiniyorum yoksa düşünmeden Wayland kullanırım.

Son düzenleme:
Bende yok, NVIDIA kullandıp oyun oynadığım için çekiniyorum yoksa düşünmeden Wayland kullanırım.

Hocam size şöyle söyleyeyim NVIDIA kullansanız dahi Wayland'da çoğunlukla bir sorun çıkmıyor zira bende NVIDIA kart kullanıyorum ve GNOME masaüstü ortamı kullanmıştım hiç sorun çıkmamıştı eskiden öyleydi diye biliyordum Wayland'ın NVIDIA kartlarda düzgün çalışmamasını.

Hocam size şöyle söyleyeyim NVIDIA kullansanız dahi Wayland'da çoğunlukla bir sorun çıkmıyor zira bende NVIDIA kart kullanıyorum ve GNOME masaüstü ortamı kullanmıştım hiç sorun çıkmamıştı eskiden öyleydi diye biliyordum Wayland'ın NVIDIA kartlarda düzgün çalışmamasını.

Oyun performansı hakkında bir bilginiz var mı, en son test ettiğimde arada %16 fark vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı