Fenerbahçe 2 Galatasaray 0

Marcao kırmızı görmeliydi, aslında her maç görmeli. Galatasaray çok sert oynadı ama hakem göz yumdu biraz ki bence Fenerbahçe’nin verilmeyen bir penaltısı var. Taylan da kırmızı görmeliydi bu arada. Neyse Fenerbahçe kolay lokma olan Galatasaray derbisini eforsuz kazandı.
Her maç görmeli? Taylan kırmızı? Serdar Aziz ne o zaman? Mert Hakan peki? Kolay lokma dediğin takımı neden içerde 6 senedir yenemiyordun diye sorarlar?

Futbol cahilliğiniz burada ortaya çıkıyor işte. Araştırmanızı öneririm, yıldızlar ulusal liglerde kazanılan 5 şampiyonlukta veriliyor ülkemizde. 1959 öncesi ulusal bir lig yok. Beşiktaş'ın 58 sezonundaki sayılan şampiyonluğu UEFA'nın ülke için temsilci istemesi üzerine oluşturulan ulusal turnuva şampiyonluğu olmasıdır.
Süper lig'de armaya yıldız eklemek için Süper lig'de 5 defa şampiyon olmak gerekir. Fenerbahçe'de 28 şampiyonluğu kabul ettirmeye çalışıp 5. yıldızı istiyor.

Her maç görmeli? Taylan kırmızı? Serdar Aziz ne o zaman? Mert Hakan peki? Kolay lokma dediğin takımı neden içerde 6 senedir yenemiyordun diye sorarlar?
Marcao her maç sert hamleler yapıyor, Taylan her topa girişinde taban girdi, Mert Hakan gereken kartı aldı. 6 sene 21 senenin yanında küçük kalıyor.

Marcao her maç sert hamleler yapıyor, Taylan her topa girişinde taban girdi, Mert Hakan gereken kartı aldı. 6 sene 21 senenin yanında küçük kalıyor.
Mert Hakan kartın üstüne itiraz etti, hem de bariz kartlık bir itiraz. Üstelik Marcao'nun sarı gördüğü pozisyondan önce çekme var. O da kartsız kaldı. 19 şampiyonluk da 22'nin yanında küçük kalıyor. Skorlar gelir geçer. Tek gerçek:
1649623117541.png

Bu rezilliktir. 2014'den beri bu tshirti satar durursun.

Kendi kalesinin önünde gerçekleşen “çekme”ye kart isteyen adamla futbol konuşuyormuşum meğer🤣
5 yıldır Ankara Amatör'de futbol oynuyorum. Kariyerimde 120'den fazla maça çıkmışımdır. Sen evinde günlük skorlarla sevinirken ben senin hayal edemeyeceğin SAL'da, BAL'da top oynadım. Futbol konuşmakmış, arkasındaki adama top sürerken kendini çeken adamdan kurtulmak için dirseğini kullanan adam kart görüyor, çeken görmüyor. Sonra bunuda futboldan anlamayan reziller savunur.

@405668 büyük futbolcuymuşsun dostum. Sen gerçekten o pozisyonda çekenin kart görmesi gerektiğini savunuyorsun ve böyle adamlar maçlara çıkıyormuş ki bizden büyük futbolcuların neden çıkmadığını da anlatıyor gibi. Dandirik takımlarda top koşturmanla övünmeden önce futbolu öğren. Tanımadığın insanlara da küçük başarılarını anlatma.

Yeni konular

Geri
Yukarı