Fenerbahçe-Kayserispor maçında Fred'e neden kırmızı kart çıktı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani diyecek çok şeyim var, orada ki Szymanski'nin pozisyonu da penaltıydı ama orda TS'nin hakkı yendi ben bunu kabul ediyorum he bide sorun bu işte 10 yıldır gs kollanıyor 1 maç FB tarafına yanlış kararlar verilince ne çabuk ayaklandınız öyle, ilk önce dönün bi kendinize bakın :D
1 maç FB tarafına yanlış kararlar mi verildi? Hah, gram futbol takip etmeyip derbi gününde fanatikleşen klasik objektiflikten yoksun bir (P)enerbahçe taraftarı olduğunu farklı bir şekilde de söyleyebilirdin; Ama olsun, buna da kabulüm.

İngilizce küfür ettiği için yedi kırmızı kartı.Farkli kamera açısından F ile başlayan bir küfür sesi duydum özetlerden.

1 maç FB tarafına yanlış kararlar mi verildi? Hah, gram futbol takip etmeyip derbi gününde fanatikleşen klasik objektiflikten yoksun bir (P)enerbahçe taraftarı olduğunu farklı bir şekilde de söyleyebilirdin; Ama olsun, buna da kabulüm.

Ben sana olayları anlatıyorum sen anlamıyorsun brom :D olayları başka yerlere çekiyorsun futbol konuşamıyor olman beni üzdü, neymiş derbi gününde fanatikleşen taraftarmışım aynen zaten sabah akşam beraber takıldığımız için biliyorsun neyin ne olduğunu ama genel olarak gs kitlesi böyle napalım biraz fazla ağlıyorsunuz alıştık artık.

Biz şike konusunda koskoca UEFA'yı kaale alırız, Ahmet Çakar'ı değil. 😀
Yorumlar kendi menfaatleriniz doğrultusunda olunca nasıl da hemen balıklama atlıyorsunuz. 😃

Fanatik gsli olmasına rağmen objektif konuşabiliyor ve futbol biliyor senin gibi futbol cahili değil :)

Aynen reis apaçık ortada, sen futbol izlememeye devam edebilirsin, Fred sustuktan sonra Zorbay gidiyor 4-5 saniye sonra geri dönüp kırmızı gösteriyor bu esnada Fred herhangi bir şey söylemiyor.
İngilizce testinden geçemeyen hakemin Portekizce dilini bilmesi ve (olmayan) küfürü anlamasıda komik geliyor.

Operasyon başarılı. Tiyatro izliyoruz :)

Cevabı olmayanlar gülücük mü atıyormuş :D
En güzel cevabı verdiniz hocam.

Biz şike konusunda koskoca UEFA'yı kaale alırız, Ahmet Çakar'ı değil. 😀
Yorumlar kendi menfaatleriniz doğrultusunda olunca nasıl da hemen balıklama atlıyorsunuz. 😃

Leb demeden leblebiyi şikeyi anlamışsın tebrikler :D

En güzel cevabı verdiniz hocam.

Sağolun hocam fanatik olup olaylara objektif bakmak önemli ne yazık ki bu ülkede bunu yapabilen çok az insan var.

Ben sana olayları anlatıyorum sen anlamıyorsun brom :D olayları başka yerlere çekiyorsun futbol konuşamıyor olman beni üzdü, neymiş derbi gününde fanatikleşen taraftarmışım aynen zaten sabah akşam beraber takıldığımız için biliyorsun neyin ne olduğunu ama genel olarak gs kitlesi böyle napalım biraz fazla ağlıyorsunuz alıştık artık.
Neyi nereye çekiyorum dostum? "Galatasaray 10 yıldır kollanıyor, Fenerbahçe tarafında sadece 1 maç yanlış kararlar verildi" objektif bir yorum mu sence? Klasik bir hayalperest Fenerbahçe holiganısın, başka bir şey değil.
Ayrıca yorumdaki (P)enerbahçe kısmını da anlamanı beklerdim.

Leb demeden leblebiyi şikeyi anlamışsın tebrikler :D
Ee? Kendini ele vermiş oldun dostum, UEFA'nın şike listesinde olan, yıllarca UEFA'dan men edilmiş biz değil, sizsiniz. 😃
Sağolun hocam fanatik olup olaylara objektif bakmak önemli ne yazık ki bu ülkede bunu yapabilen çok az insan var.
Aynen öyle; Ama maalesef "Febemin" taraftarlarında bu skill açık değil.

Aynen öyle; Ama maalesef "Febemin" taraftarlarında bu skill açık değil.
Kendi kitlenden bahsetmessen seviniriz.
Ayrıca 'febemin' kelimesi itici durdu bir insanın ağzına yakışmadı tabiki geselilerden ne beklersin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı