Fenerbahçe'yi ne kurtarır?

CeoPotato

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yıllardır hep son anlarda belki de yanlış kararlar belki şansızlıktan son anda kaçırıyor şampiyonlukları Avrupa maçlarını. Sizce bu durum nasıl düzelebilir saygı çerçevesinde yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Yapılanma ve a+ teknik direktör. Jesus gitmeseydi rekor puanla şampiyondunuz.
A+ teknik direktörden ziyade tam yetki alıp doğru dürüst kadro kurabilecek bir hocaya ihtiyaçları var.
Beşiktaş 5 sene feda dönemi yaptı ve ekmeğini 2 kere üst üste şampiyon olarak yedi.
Galatasaray da düzgün bir omurga oturttu ve 2 kez üst üste şampiyon oldu.

Merhaba arkadaşlar yıllardır hep son anlarda belki de yanlış kararlar belki şansızlıktan son anda kaçırıyor şampiyonlukları Avrupa maçlarını. Sizce bu durum nasıl düzelebilir saygı çerçevesinde yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Maalesef bu zihniyetle hiçbir zaman düzelmez Fenerbahçe kaç senedir yapamayan adam hala başkanlığını koymayı düşünüyor yönetimdekilerin yarısı destekliyor yarısı aziz yıldırım gelmeli diyor ikiside aynı şeyin laciverti ;) eski teknik direktörlerde dönüp dolaşıyoruz. yeni bir kan yeni bir yönetim yep yeni bir Fenerbahçe için sadettin saranın ilk senesinde kesinlikle ama kesinlikle şampiyon yapabileceğini biliyorum inanıyorum adamın kalitesini biliyorum o yüzden bu başımızdakiler olduğu sürece biz böyle bir 10 sene daha olamayız.

Geri
Yukarı