Fiber için 400 TL'ye kadar modem tavsiyesi

doruk843

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus Prime H510M-K
İşlemci:İntel Core i5-11400F
RAM:16 GB 2X8 3200 MHz
Ekran Kartı: Asus Dual AMD Radeon RX 6600 8 GB
500 GB NVME M2 SSD
Windows 11 Pro 22h2
Meslek
Öğrenci
Merhaba dostlar, evimde 4 yıldır Superonline fiber kullanıyorum. Hizmetinden memnunum fakat verdiği modemi beğenmiyorum. Hattım fiber olmasına rağmen sıkıntı yaşıyorum. Malumunuz Superonline WAN şifresini vermiyor bu yüzden 2. modemi köprü olarak kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu soruyu mutlaka cevaplayalim. Ben de modem bakiyorum cunku.
Sabahtandır araştırma yapıyorum
ASUS, KINEETIC, TENDA hepsi ile ilgili binlerce şikayet mevcut.
Şu ana kadar 500 lira bandında en sorunsuz ve şikayetsiz ürün olarak
ZYXEL AC1200 VMG3625-T50B'yi buldum. Sanırım satın alacağım. Bunda da sorun var ama doğru frekans, sürüm vb. gibi modem ayarları ile çözüyorlar genel olarak.

Türkiye bildiğin modem yok ya. Hepsi Burada da bile 10-12 çeşit modem var.
ZYXEL AC1200 VMG3625-T50B'yi buldum. Sanırım satın alacağım. Bunda da sorun var ama doğru frekans, sürüm vb. gibi modem ayarları ile çözüyorlar genel olarak.

Satın alımı yaptım. Bilgilendiririm burayı. Hepsiburada özel ürün indirimi ile 428TL'ye aldım...

Son düzenleme:

Satın alımı yaptım. Bilgilendiririm burayı. Hepsiburada özel ürün indirimi ile 428TL'ye aldım...
Benim de kafamda sunlar var. Saglam midir iyi midir bilemiyorum. Sorunumu cozsun istiyorum baska birsey istemiyorum.

Satın alım yaptınız mı? Yaptıysanız kopma, spesifik sitelere girerken bekletme gibi sorunlarla karşılaşıyor musunuz?

Maalesef vazgeçmek zorunda kaldım çünkü Superonline şifreyi vermiyor du keseme gitsin istemedim modemi köprü olarak kullanmaktan da vazgeçtim çift modem mantıksız geldi sonradan bu arada geç cevap için çok özür dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı