FIFA 13 oyuncu kariyeri editleme programı var mı?

Oyuncu reytingini gücünü takımını falan.
Ayarlara girin oradan oyuncu özellikleri diye birşey olacaktı yanlış hatırlamıyorsun fifa 13de oradan ayar yapabilirsiniz oyuncu ratinglerini takım transferi içinde aynı şekilde oyuncuyu seçip başka bi oyuncuyu seçin.

Ayarlara girin oradan oyuncu özellikleri diye bir şey olacaktı yanlış hatırlamıyorsun FIFA 13'te oradan ayar yapabilirsiniz oyuncu ratinglerini takım transferi içinde aynı şekilde oyuncuyu seçip başka bir oyuncuyu seçin.

Asla Cheat Engine kullanmayın belki görmüşsünüzdür^^

Ayarlara girin oradan oyuncu özellikleri diye birşey olacaktı yanlış hatırlamıyorsun fifa 13de oradan ayar yapabilirsiniz oyuncu ratinglerini takım transferi içinde aynı şekilde oyuncuyu seçip başka bi oyuncuyu seçin.

hocam bunu musait olduğumda denerim onun dışında fifa13 için çıkan editor programı varmı?

Ayarlara girin oradan oyuncu özellikleri diye bir şey olacaktı yanlış hatırlamıyorsun FIFA 13'te oradan ayar yapabilirsiniz oyuncu ratinglerini takım transferi içinde aynı şekilde oyuncuyu seçip başka bir oyuncuyu seçin.

Cheat Engine niye kullanamıyoruz hocam.

Cheat Engine niye kullanamıyoruz hocam.

Antivirüslerin çoğu 3. parti yazılım olduğundan dolayı virüs olduğunu söylüyor o yüzden içinde tamamen ne olduğunuda bilmiyoruz güvenemiyoruzda genelde bazı kaynaklara o sebepten tercih etmiyorum, kullanmak içinde, antivirüs programını kapatmak aptallık olur.

Son düzenleme:
Antivirüslerin çoğu 3. parti yazılım olduğundan dolayı virüs olduğunu söylüyor o yüzden içinde tamamen ne olduğunuda bilmiyoruz güvenemiyoruzda genelde bazı kaynaklara o sebepten tercih etmiyorum, kullanmak içinde antivirüs programını kapatmak aptallık olur.

Tamam hocam teşekkürler bir Cheat Engine var onu da fazla kullanmıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı