Fifa 14 Giriş Noktası Bulunamadı

İsim verme, Facebook hesabını verme. Ceza alman an meselesi. Git orijinal al, korsan kullanıyorsun. Madem korsan kullanacaksın. DLL hatası sanmak yerine, oyunları güncellemeyi öğren.

İsim verme, Facebook hesabını verme. Ceza alman an meselesi. Git orijinal al, korsan kullanıyorsun. Madem korsan kullanacaksın. DLL hatası sanmak yerine, oyunları güncellemeyi öğren.
Konuya giriş şeklinden hiç hoşlanmadığımı bilmeni isterim. Böyle saçma ve gereksiz postlar atacaksan hiç konuya girme ve yorum yazma zahmetinde bulunma.Gelip buraya çok bilmişlik yapıp ahkam kesme.Emin olun orjinal veya korsanlıkla hiç bir alakası yok bu hatanın. Windows7 de böyle bir sorun yoktu 8.1 de vermeye başladı. Güncellemekle ne alakası var çok merak ediyorum :)
İsim verirsem ceza vermelerinden korkuyorum.
Hocam teşekkürler, soruna çözüm bulamayacağız sanırım.

Korsan sorarsan böyle kapak ederler adama, alışacaksın. Korsan güncellemeyi bilmiyorsun, gelmişsin abuk subuk konuşuyorsun. İnsanlar 40 kez açıkladı sorunun ne olduğunu. Konu başlığı diye bir şey var. Kafan basmıyorsa o senin problemin.

Korsan sorarsan böyle kapak ederler adama, alışacaksın. Korsan güncellemeyi bilmiyorsun, gelmişsin abuk subuk konuşuyorsun. İnsanlar 40 kez açıkladı sorunun ne olduğunu. Konu başlığı diye bir şey var. Kafan basmıyorsa o senin problemin.
Tamam bay çok bilmiş seni dışarı alalım zaten ban yemişsin. :) Tartışmak istemiyorum, buraya yardım istediğim için konu açtım yardımcı olacaklar konuya dahil olsun bu kişiliksiz gibiler lütfen konuyu boş yorumlarla kirletmesin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı