FIFA 15 Kırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Radaloa

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Karabük
Daha fazla  
Meslek
Tıp Mühendisi
Kırılmaz denen FIFA 15'in DRM Koruması 3DM Grubu tarafından kırılmış. Oyun bazı işlemcilerin takılı olduğu pclerde açılmıyor. Ama DRM bayağı sağlamdı. Bu Cracker'ların karşısında durulmuyor :)

Evet. Buna üzülelim mi sevinelim mi bilemedim. Bu bir başarı sayılır mı acaba?

@Radaloa Kesinlikle bir başarı değil. Bu oyunculuk sektörü adına bir hezimettir. Yazıklar olsun. Bunları yapanlar acaba kendilerini oyuncu mu sanıyorlar?

@Radaloa Kesinlikle bir başarı değil. Bu oyunculuk sektörü adına bir hezimettir. Yazıklar olsun. Bunları yapanlar acaba kendilerini oyuncu mu sanıyorlar?
Dostum bir oyuna 200 lira 300 lira fiyat etiketi koyan firmalar için gerekli olduğunu düşünüyorum. Hatırlayın COD ghost çıktığında 300 lira ile çıktı,Devil May Cry xbox için 380 lira ile çıkmıştı. Bir ay önce Frankfurttan satın aldığım Fifa 15 ile buradaki arasında hemen hemen yarı yarıya fark vardı.Bu yaptırım dahilinde scene gruplarına septati duyduğumu söyliyebilirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek bir yönden destekliyorum bu grupları. Recep ağabeylerde bahsetmişti, demo oyunları indirip oynadığımız zaman tam olarak neye sahip olacağımızı ya da tüm özellikleri göremiyoruz. Şahsen ben FIFA'yı sadece Manager Mode için alırım. Demo da bu özelliği göremiyoruz. Bu arkadaşlardan oyunu indirip Manager Mode u denedikten sonra eğer hakka saygı duyan biriysen gider parasını verir alırsın orjinal oyunu. Bu yönden de bakmak lazım. Çünkü FIFA hiçte ucuz bir oyun değil. 10-20 lira vermiyorsun 200 e yakın para veriyorsun.

Oyunları Türkiye'den ve Türk Lirası ile almak zorunda olduğunuzu kim söyledi acaba? Bir sürü site var daha ucuz fiyatlara oyun alabilirsiniz yani.

@Radaloa Açık konuşmak gerekir ise bu ülke de bunu yapacak ben dahil kimse yok gibi ha varsa da bir elin parmaklarını geçmeyecektir.

Tek bir yönden destekliyorum bu grupları. Recep ağabeylerde bahsetmişti, demo oyunları indirip oynadığımız zaman tam olarak neye sahip olacağımızı ya da tüm özellikleri göremiyoruz. Şahsen ben FIFA'yı sadece Manager Mode için alırım. Demo da bu özelliği göremiyoruz. Bu arkadaşlardan oyunu indirip Manager Mode u denedikten sonra eğer hakka saygı duyan biriysen gider parasını verir alırsın orjinal oyunu. Bu yönden de bakmak lazım. Çünkü FIFA hiçte ucuz bir oyun değil. 10-20 lira vermiyorsun 200 e yakın para veriyorsun.

Evet. Buna üzülelim mi sevinelim mi bilemedim. Bu bir başarı sayılır mı acaba?
Eğer oyun kırılamasaydı bir başarı sayılırdı kırıldığına göre başarısızlık :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı