FIFA 19 nereden edinilebilir?

portakallıkek

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. FIFA 19 indirmek istiyorum, bunu nereden edinebilirim ya da nereden crack olarak indirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden indirebileceğinizi bilmiyorum fakat Türk sitelerine güvenmeyin. Steamunlocked'da olması lazımdı. Veyahut key alın.

Dostum sana tavsiyem orijinal satın alıp oyna. Hem oyunda donmaz falan olmaz hem kafan rahat olur. Emin ol kimse o indirmiş olduğun oyunları hayırına dağıtmıyor.

Boşuna dememişler bedava peynir fare kapanında olur diye.

Hocam, ben FIFA 17 18 19'u Dodi'den indirdim hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadim. Dodi ve FitGirl güvenilirdir. FIFA 19'u a bu devirde para verilmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle.

@Rufiq Cavadov hocam bende sizin gibi düşünüyorum fakat RDR 2'nin 1 gecede 300 TL'den 1150 TL'ye çıktığını görünce korsan oyun oynamanın başka bir çaresinin olmadığını anlamdım ne yazık ki şimdi de Steam dolara geçti Epic yine ucuz diğer yerlere göre bir şey demem fakat bildiğim kadarıyla Epic'te FIFA 19 yok eğer konu sahibinin bütçesi varsa Game Pass alıp FIFA 23 ya da 22 oynayabilir oda olmaz ise korsandan başka bir çare maalesef yok çünkü key alın derseniz okay fakat key nerede güvenli var onu bilemeyiz konu sahibi dolandırma riski var çünkü güvendiğini bir key alma sitesi var buyurun link koyun​

Katılıyorum bende normalde korsan param varsa yüklemem ama bu devirde tüm oyunlar uçmuş ben indie oyunlara nasıl para vereyim o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı