FIFA 19, PS4 kolunu görmüyor

Emirhan34181

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim
Normalde Steam'den ya da Epic Games'ten oyun oynarken PS4 kolunu direk tak çalıştır yapıyorum ve hiç sıkıntı çıkmıyor, benim de FIFA damarım tuttu ve ben de indirdim ancak PS4 kolum oyuna girdiğimde çalışmadı. ben de normal olarak crackli versiyon olması sebebiyle dedim internetten araştırdım nasıl bağlarım vs. herkes aynı şeyi söylüyor DS4 Windows diye bir uygulama varmış oradan oluyor diyorlar bende en az 10 kere sil yükle yaparak kolu bu uygulamayla çalıştırmayı denedim fakat olmadı.
Ardından aklıma önceden PS3 kolumu PC'ye bağlamak için kullandığım SCP server'i indirmek geldi ve indirdim fakat o da çalışmadı. Biraz araştırdım ve birisinin şunu yazdığını gördüm bu konu hakkında: 'Direkt bir Xbox Controller'i al o direk Microsoft destekli koldur hiç sıkıntı yaşamazsın tak çalıştır' benim de aklıma Xbox Controlleri almak geldi fakat bütçem 400 TL civarıdır üstüne çıkarım ama 800-900 TL'ye çıkamam. orijinal bir kol olmasına gerek yok çakma olsun ama böyle Çin malı plastik tipi ürün olmasın, var mıdır önerebileceğiniz bir Xbox Controlleri? Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı