FİFA 2014 kasma sorunu

manyak19946

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Techopat ailsine selamlar;
Benim sorunum yeni aldığım orjinal Fifa 2014 oyununu oynarken kasma yapıyor nedenini anlamış değilim.
Dediğim gibi oyun orjinaldir .
Sistemim :
Fx 6300
M5a97 evo
Sapphire 7950
8 gb Ram
500 gb hdd
Samsung dvd
Everest 700 + 80 psu + kasa

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD'nin Beta Grafik Driver'ın da ciddi problemler var, öte yandan bir önceki sürümde oyunlarda problemlere sebebiyet veriyor. Muhtemelen sürücü problemi yaşıyorsunuz, çünkü aynı problem bende de mevcut. (COD Ghost'a verdiğim paraya şuan yanmakla meşgulüm.)

Söylemeye çalıştığım zaten bu. AMD'nin driverlarında bazı problemler var, bazı oyunlarda hiçbir problem yokken, bir başka oyunda sağa sola hareket etmek mümkün değil.
Benim naçizâne tahminim; AMD, 2014'te henüz Driver update yapmadı biz hâlâ yarım yamalak Beta ile uğraşıyoruz haliyle beta sürekli saçmalıyor, mesela HDMI bağlatılarımda kafayı yemek üzereyim ! VGA'ya döndüm Ghost oynayabilmek için.

D.N : "Değerlendirmemde ki tüm oyunlar Orjinal* "

Sistem bilginizi verirseniz, FIFA 14'ün nasıl bir etki yaratacağını söyleyebilirim, ama eğer "manyak19946" isimli arkadaşın sistemine denk bir ürüne sahipseniz hiçbir problem olmadan oynamanız gerekir. Bilhassa Nvidia kullanıyorsanız, hiçbir problem olacağını zannetmiyorum. Yukarıda söylediğim gibi, bence mesele AMD'nin sürücüsünden kaynaklanıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı