FIFA 2018 Controller tuş değiştirme yapılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Oğuzhan3520

Decapat
Merhaba.
FIFA 2018 de önceden de kullandığım Controller ile tekrardan oynamak için yükledim fakat oyun içinde resimlerde de görüldüğü gibi değiştirme yapamıyorum.
Controller Logitech Dual Action ve galiba bunda Xinput yok ve X360ce programı ile yaptım fakat oyun içinde sadece resimlerde görüldüğü gibi gözüküyor.
Çözümü nasıl yardımcı olabilecek var mı?
fifa18hata2.png

fifa18hata1.png

Kontrol ayralarını oyunun simgesine tıkladıktan sonra açılan menüden ''Game Settings''i seçip button icons bölümünden seçeceğin 2 ayar dışında ,kol ayarlarını değiştiremiyosun, fakat klavye klavye tuş ayarları değiştirilebiliyor.

Orda 2 tane seçenek var kol ayarları için kol ayarları değiştirilemiyor fakat klavye ayarları değiştirilebiliyor.Kol ayarlarını niye değiştirmek istiyosun ki?
Hocam fotoğraflarda gördüğün gibi pas, hızlı koşu, oyuncu seçimi vb. gibi seçenekler yok oyunda bu tuşlar çalışsa bile hangi tuşun hangi işi yapacağını seçemiyorum. Senin dediğin ile benim sorunum aynı değil ben tuşların kare üçgen olmasında değilim ben hangi tuşun hangi işi yapacağını ayarlamıyorum.

O menülerde zaten ayarlama seçeneği yok, yani FIFA'da kol ayarları klasik ve alternate olarak değiştirilebiliyor sadece simgeye tıkladıktan sonraki menüden açılan game settings sayfasında.

Yeni konular

Geri
Yukarı