FIFA 23 diziliş önerisi

348103

Hectopat
Merhaba. Kadrom tam olarak bu şekilde sizce bu kadroya hangi diziliş gider?

1690371198069.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de görmek istemiyorum ama her maç en az 2 gol atıyor namussuz. :D
Gerçi adamın bazı haklı bazı haksız olduğu konular var. Haklı olduğu konu şampiyonlar liginde oynamak için gitmesi(ilk defa oynuyormuş) haksız olduğu konu bizi 2 ay bekletmesi. Şampiyonlar liginde oynayacaksan lazioya git.

Ben de görmek istemiyorum ama her maç en az 2 gol atıyor namussuz. :D

Hocam bu şekilde yapınca traore boşta kalıyor nerede oynatmalıyım sizce.
Hoam takımda hızlı oyuncular var. Zaha ve tadic besler zaten dzekoyu. Traore yedeği olur dzekonun. Yorulduğunda alırsın oyuna.

Gerçi adamın bazı haklı bazı haksız olduğu konular var. Haklı olduğu konu şampiyonlar liginde oynamak için gitmesi(ilk defa oynuyormuş) haksız olduğu konu bizi 2 ay bekletmesi. Şampiyonlar liginde oynayacaksan lazioya git.

Hoam takımda hızlı oyuncular var. Zaha ve tadic besler zaten dzekoyu. Traore yedeği olur dzekonun. Yorulduğunda alırsın oyuna.

Hocam peki bu traoreyi 2.yarı alsam yine de gelişim gösterir mi genç oyuncu çünkü geliştirmem gerek Zahada Allah'a yakın Fenerbahçe'ye uzak olsun.

Hocam peki bu traoreyi 2.yarı alsam yine de gelişim gösterir mi genç oyuncu çünkü geliştirmem gerek Zahada Allah'a yakın Fenerbahçe'ye uzak olsun.
Hocam ilk senesinde 2. yarıdan alın. Dzeko zaten baya düşecek oda gelişecektir. Sonrada Dzeko'yu satarsınız veya bekletirsiniz. Traore oynar. Aynen. Zalgirisle berabere kalan galatasarayla başarılar Zaha. Birde şansa bağlı dzeko fazla düşerse ligin ikinci yarısında Traore'yi oynatın riske gerek yok.

Hocam ilk senesinde 2. yarıdan alın. Dzeko zaten bayağı düşecek oda gelişecektir. Sonra da Dzeko'yu satarsınız veya bekletirsiniz. Traore oynar. Aynen. Zalgirisle berabere kalan Galatasaray'la başarılar zaha. Bir de şansa bağlı dzeko fazla düşerse ligin ikinci yarısında Traore'yi oynatın riske gerek yok.

Tamamdır hocam çok sağ olun.

Geri
Yukarı