FIFA 23 hiçbir hata uyarısı vermeden oyundan atıyor

izzettaner

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Son 1 aydır FIFA yüzünden kafayı yiyecek kıvama geldim.
Sebebini anlayamadığım ve bir türlü çüzüm bulamadığım başlıkta da yazdığım gibi.
FIFA hiçbir hata uyarısı vermeden kapanıyor.
Hiçbir yerde işe yarayacak bir cözüm yolu bulamadım.
Sistem temiz kurulum formatlandı.
Driverlar güncel.
Stok ve hız aşırtmalı ayarlar da denendi.

Sistem özellikleri.
İşlemci Intel i713700K.
Anakart ASUS Z790-F Gaming.
Ekran kartı MSI 3080 Ti Trio.
RAM G.Skill Trident Z DDR5 6800MHz.
Power Corsair HX1200 wat.
Sıvı soğutma Corsair H150 360.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    33 KB · Görüntüleme: 15
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    30,3 KB · Görüntüleme: 15
Oyunun hangi kısmında atıyor?
ana menüde hiç atmadı genelde maç esnasında atıyor

Hocam oyun PC'ye tam portlanamamış gibi birçok kişi Steam sayfasından not rec vermiş zaten bu konuyla alakalı oyuna kimisi sorun yaşıyor kimisi yaşamıyor.
ama daha önce böyle bir sıkıntı yoktu. oyun ilk inidrime girdiği zaman almıştım yaklaşık 6 ay önce

Birebir aynı sorunu yaşıyorum. Sizden 2 saat önce ben de bu problem ile ilgili yeni konu açmıştım ama kimse cevap vermedi. Ben de directx, sürücüler vs her şeyi kontrol ettim ama sorunu çözemedim. Sıcaklık, performans değerlerine de bakıyorum; onlar da normal. Sanırım oyunun kendisi ile ilgili.

Birebir aynı sorunu yaşıyorum. Sizden 2 saat önce ben de bu problem ile ilgili yeni konu açmıştım ama kimse cevap vermedi. Ben de directx, sürücüler vs her şeyi kontrol ettim ama sorunu çözemedim. Sıcaklık, performans değerlerine de bakıyorum; onlar da normal. Sanırım oyunun kendisi ile ilgili.
Maalesef öyle görünüyor. Steam de aynı sorunu yaşayan birçok kişi var yorumlarda belirtmişler. İşin kötü tarafı düzeltmeyle ilgili hiçbir bilgi yok

buraya bir bakın işinize yaraya bilir

Çözüm: FIFA 23 hata vermeden oyundan atma sorunu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı