Çözüldü FIFA 23 oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Doğuhan_61

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 12400F

RX 6750XT

16 GB RAM

512 GB M2 SSD
Merhaba.
Bugün FIFA 23 oynamak için oyna tıkladım ve tam açılırken elektrikler gitti. Sonrasında oyuna tekrar girmek isteyince kişisel ayar bölümünde oyundan atmaya başladı. Daha önce böyle bir sorun yoktu bugün olan olaydan kaynaklı olduğunu düşünüyorum acaba çözümü nedir?

Çözüm
Net bir şekilde çözümü söylüyorum.
Oyundan atmasının sebebi; Profilinin aniden kaydetmeden çıkmış olması (elektrik kesilmesi, ALT+F4 gibi şeyler)
Çözümü: Oyuna girdiğinde profilin karşına çıkacak. Profili sil ve yeni profil oluştur.

Muhtemelen olacaktır, olmazsa yardımcı olmaya çalışırız.
Olursa çözüm olarak işaretleyin bundan sonra aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olsun.
İyi oyunlar..
Merhaba.
Bugün FIFA 23 oynamak için oyna tıkladım ve tam açılırken elektrikler gitti. Sonrasında oyuna tekrar girmek isteyince kişisel ayar bölümünde oyundan atmaya başladı. Daha önce böyle bir sorun yoktu bugün olan olaydan kaynaklı olduğunu düşünüyorum acaba çözümü nedir?
Dosya doğrulamayı deneyin.

Oyundan atmasının sebebi; Profilinin aniden kaydetmeden çıkmış olması (elektrik kesilmesi, ALT+F4 gibi şeyler)
Çözümü: Oyuna girdiğinde profilin karşına çıkacak. Profili sil ve yeni profil oluştur.

Olursa çözüm olarak işaretleyin bundan sonra aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olsun.
İyi oyunlar..

Çözüm
oyundan atmasının sebebi; profilinin aniden kaydetmeden çıkmış olması (elektrik kesilmesi, alt+F4 gibi şeyler)
çözümü: oyuna girdiğinde profilin karşına çıkacak. Profili sil ve yeni profil oluştur.

İyi oyunlar.

Hocam profili silince bütün kayıtlar gidecek değil mi?
Kayıtları kaybetmeden düzeltmenin başka bir yolu var mıdır acaba?

Dosya doğrulamayı deneyin.

İşe yaramadı.

Hocam profili silince bütün kayıtlar gidecek değil mi?
Kayıtları kaybetmeden düzeltmenin başka bir yolu var mıdır acaba?

İşe yaramadı.

İyi oyunlar..
Eski save masaütüne atın. Yeni save oluşturun o save dosyasının içine eski save dosyasını atın.

Dosya Ekleri

• FIFA 23 1.08.2023 15_29_58.png
    FIFA 23 1.08.2023 15_29_58.png
    37,6 KB · Görüntüleme: 125

Yeni konular

Geri
Yukarı