Çözüm FIFA 23 save kayboldu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RowIinq

Hectopat
Daha fazla  
61 saatlik bir kariyer emeğim vardı kim bilir kaç sezondu save mevcut ama kariyer veya veriler oyunda görünmüyor direkt ayar dosyası silinmiş nasıl düzeltiriz?

Sorunun çözümü: Kendi kendine başka log kaydı açmış, eski logdaki kariyeri gördü ve orada aktif ettim düzeldi.

1714164816716.png

Son düzenleyen: Moderatör:
61 saatlik bir kariyer emeğim vardı kim bilir kaç sezondu save mevcut ama kariyer veya veriler oyunda görünmüyor direkt ayar dosyası silinmiş nasıl düzeltiriz?

Sorunun çözümü: Kendi kendine başka log kaydı açmış, eski logdaki kariyeri gördü ve orada aktif ettim düzeldi.

Eki Görüntüle 2179509
Bende oynarken bir kez kaybolmuştu bir tane dosya var XOutput onu indirin

Bende oynarken bir kez kaybolmuştu bir tane dosya var XOutput onu indirin
Hocam indirdim indirmesine de sorun şu, yeni bir kişisel ayarlar bölümü açıp eski kariyeri oraya ekledim tarih saat falan doğru tamam ama oyun sıfırlanmış direkt. Mbappe ve Sam Kerr ekranından başlatıyor ve geçtikten sonra sıfırdan kariyer yaptırıyor.
Hocam indirdim indirmesine de sorun şu, yeni bir kişisel ayarlar bölümü açıp eski kariyeri oraya ekledim tarih saat falan doğru tamam ama oyun sıfırlanmış direkt. Mbappe ve Sam Kerr ekranından başlatıyor ve geçtikten sonra sıfırdan kariyer yaptırıyor.
Tamamdır kendi kendine başka log kaydı açmış, eski logdaki kariyeri gördü ve orada aktif ettim düzeldi. Yardımlarınız için teşekkürler, konu kapanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı