FIFA 23 vs FC 24

salatamai

Picopat
Daha fazla  
PS4 Slim sahibiyim. şu an FIFA 23 oynuyorum, sadece offline modları. Aklınıza gelebilecek tüm transferleri oyuncu güçlerini aylarca uğraşıp ayarladım. Yeni sezon forma takıntım yok. Acaba FIFA 23 ile FC24 arasında PS4'te oynanış farkı var mıdır?

PS4 Slim sahibiyim. Şu an FIFA 23 oynuyorum, sadece offline modları. Aklınıza gelebilecek tüm transferleri oyuncu güçlerini aylarca uğraşıp ayarladım. Yeni sezon forma takıntım yok. Acaba FIFA 23 ile FC24 arasında PS4'te oynanış farkı var mıdır?

Sorunu cevaplar mı bilmiyorum ama kariyer olarak FIFA 23'ün oyuncu kariyeri daha mantıklı gelmişti bana 24 de istediğim takıma gidebilmem çok saçmaydı.

PS4 Slim sahibiyim. Şu an FIFA 23 oynuyorum, sadece offline modları. Aklınıza gelebilecek tüm transferleri oyuncu güçlerini aylarca uğraşıp ayarladım. Yeni sezon forma takıntım yok. Acaba FIFA 23 ile FC24 arasında PS4'te oynanış farkı var mıdır?

Bence gerek yok, bu saatten sonra da PS4'e oyun alınmaz zaten.

Sorunu cevaplar mı bilmiyorum ama kariyer olarak FIFA 23'ün oyuncu kariyeri daha mantıklı gelmişti bana 24 de istediğim takıma gidebilmem çok saçmaydı.
Oyuncu kariyeri değil de normal teknik direktör kariyerini FIFA'cı olmama rağmen FIFA 23'te sevmiyorum PES 21 bile daha zevkli. Fakat EA FC 24'te kariyer modunda fark var mı FIFA 23'e göre?

Bence gerek yok, bu saatten sonra da PS4'e oyun alınmaz zaten.
Hocam aslında God of War: Ragnarök DLC'si çıkacak seneye o jübile olur sanırım FIFA'da 2026 ya kadar çıkar büyük ihtimalle.

Oyuncu kariyeri değil de normal teknik direktör kariyerini FIFA'cı olmama rağmen FIFA 23'te sevmiyorum PES 21 bile daha zevkli. Fakat EA FC 24'te kariyer modunda fark var mı FIFA 23'e göre?
Senin PS4'ünde öyle mi bilmiyorum ama arkadaşımın PS4'ünde geçen ea olay aldım 10 saatlik deneme ile 2 maç atarız dedim demez olaydım menü deki kasmalar, donmalar, ultimate team'e bile giremiyorduk neredeyse. Bence Ea play al 1 aylık 40 liraya oyunu dene farklı bulup beğenirseniz alabilirsiniz bana çok da farklı gelmedi PS4 sürümü.

Hocam aslında God of War: Ragnarök DLC'si çıkacak seneye o jübile olur sanırım FIFA'da 2026 ya kadar çıkar büyük ihtimalle.

Teknik direktör kariyerini az oynadım fark da görememiştim kamera bakış açıları dışında. Eğer teknik direktör kariyeri içinse alacaksan tavsiye etmiyorum. Aynı zamanda PS de var mı bilmiyorum ama EA proplay var deneyebilirsin.

Geri
Yukarı