FIFA 24 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aras the Great

Hectopat
FIFA 22'den beri futbol oyunu oynamadım. FIFA 24 nasıl geldi hiçbir bilgim yok. Oyun nasıl ve ayrıca alınmaya değer mi? Epic Games kuponu ile birlikte 310 TL gibi bir fiyata geliyor. Fiyatı iyi gibi ama olumsuz yorumlar almış merak ettim. Ultimate Team tarafında belirtirseniz sevinirim.

Herkese iyi sosyaller:)

Bence 22 varsa alınmaz ama ne için istiyorsunuz ona bağlı online içinse olabilir.

FIFA 22'den beri futbol oyunu oynamadım. FIFA 24 nasıl geldi hiçbir bilgim yok. Oyun nasıl ve ayrıca alınmaya değer mi? Epic Games kuponu ile birlikte 310 TL gibi bir fiyata geliyor. Fiyatı iyi gibi ama olumsuz yorumlar almış merak ettim. Ultimate Team tarafında belirtirseniz sevinirim.

Herkese iyi sosyaller:)
Alınacağını düşünmüyorum. Sadece fan kitle tarafından övülen berbat bir oyun. Grafikleri yaptığım ilk şey full yapmak oldu. Oyunun grafiklerinin mobil oyundan farkı yok. Arayüzü desen berbat bir arayüzü var yani sırf bundan daha iyi bir futbol oyunu yok diye alınabilir belki bilmiyorum (varsa da ben bilmiyorum) o 310 TL çok daha iyi değerlendirilebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı