Fifine A8 ve H8 alınır mı?

ticketmykells

Decapat
Fifine H8 modelinin a6V'den farkı olduğunu pek anlayamadım. Daha net ses veriyor diyorlar fakat sizin bilginiz varsa söylerseniz sevinirim. H8 model kulaklığı da bir yandan oyun, bir yandan video montajı için kullanmak için istiyorum. Bu fiyata daha iyi muadilleri var mıdır, bu mikrofon ile kulaklığın?

Ürünler alınır ucuza performanslı ürünler .İnsanların dediği gibi 250-300TL fazla verip mikrofon olarak Fifine A8 almak çok daha mantıklı. Çok daha iyi ses kalitesi sunuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bass eksik ancak kötü değil demiş bir arkadaş.

Mikrofonları da alınır gayet güzel bir ses vermekte fiyatına göre.

Ortam müsaitse yarı açık olarak bunu alabilirsiniz. Kullanıyorum memnunum, ses grafiği olarakta da oldukça iyi fiyatına göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bass eksik ancak kötü değil demiş bir arkadaş.

Mikrofonları da alınır gayet güzel bir ses vermekte fiyatına göre.

Ortam müsaitse yarı açık olarak bunu alabilirsiniz. Kullanıyorum memnunum, ses grafiği olarakta da oldukça iyi fiyatına göre.

Sağ olun hocam videolarını izledim ama hala karar veremedim H8 ve bu arasında.

Türkçemi sorguladım bir an.

Hocam müşteri temsilcisi olduğum için sürekli çağrı kaydı açıyorum. O yüzden bir süre sonra klavye yazım biraz uga buga moduna giriyor. Sürekli klavye kullanmaktan. :D Birde ingilizce konuştuğum için yazı tarzım iyice ingilizce şekline kaydı. Yazı tarzımdan biraz ingilizce gibi yazdığım için anlarsınız.

Kafa sürekli ingilizce olarak düşünmekten bu yazı tarzıma da yansıdı diyebilirim. Kusura bakmayın yukarda da yazacaklarımı devrik cümleler ile anlattım.

Hocam müşteri temsilcisi olduğum için sürekli çağrı kaydı açıyorum. O yüzden bir süre sonra klavye yazım biraz uga buga moduna giriyor. Sürekli klavye kullanmaktan. :D Birde ingilizce konuştuğum için yazı tarzım iyice ingilizce şekline kaydı. Yazı tarzımdan biraz ingilizce gibi yazdığım için anlarsınız.

Kafa sürekli ingilizce olarak düşünmekten bu yazı tarzıma da yansıdı diyebilirim. Kusura bakmayın yukarda da yazacaklarımı devrik cümleler ile anlattım.
Sıkıntı değil hocam insanlık hali.

Geri
Yukarı