Film/Dizi önerisi

Elweald

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Ramazanda bana göre pek vakit geçmiyor. Zaman geçirmelik dizi ve film önerebilir misiniz? Hayatım boyunca pek film izlemedim. Şunu izlemediysen çok şey kaçırırsın vs gibi önereceğiniz film veya diziler var mı?
(Animasyonda dahil anime değil ama :))

Uzun zaman sonra ilk defa bir Türk dizisini sevdim. 5. bölümdeyim ve devam ediyorum, önerebilirim.
Uysallar - Netflix.

Ben de yeni yeni başladım film izlemeye, hep dizi izlerdim. Ölmeden önce izle diyebileceğim nitelikte filmlerden başladım, bu linkte kayıtları var izlediklerimin. Hepsi birbirinden güzel kült filmler.

Teşekkür ederim fragmanını vs izledim ama dizinin pek konusunu anlayamadım spoiler vermeden anlatabilir misiniz?

Bir şirket var ve bu şirkette çalışmak isteyenler için beyinlerine çip yerleştirip iş hayatı ve özel hayatı birbirinden ayırıyorlar. Yani işte yaptıkları işten çıkınca unutuyorlar aynı şekilde işe girdiklerinde de normal hayatları hakkında 0 bilgi oluyor beyinlerinde. Yani işe ilk girdiklerinde yeni doğmuş gibi oluyorlar. İşe yeni giren bir kadın ve onun meraklı olması sonucu da olaylar gelişiyor.

Türü ne olsun?

Türü fark etmez ama kesin izlemem gereken film öneriniz varsa çok mutlu olurum kesin izlemem gereken derken mesela yeşil yol gibi bilindik bir yapıt. Yani sen bu filmi nasıl izlemedin denecek filmler.
Ayrıca Marvel'a merak sardım son zamanlarda dr. Strange Spider-Man serisi ve flash izledim bu tarz da önerin olursa sevinirim Marvel'ı komple izlemem bayağı üzün sürer diye tahmin ediyorum.

Bir şirket var ve bu şirkette çalışmak isteyenler için beyinlerine çip yerleştirip iş hayatı ve özel hayatı birbirinden ayırıyorlar. Yani işte yaptıkları işten çıkınca unutuyorlar aynı şekilde işe girdiklerinde de normal hayatları hakkında 0 bilgi oluyor beyinlerinde. Yani işe ilk girdiklerinde yeni doğmuş gibi oluyorlar. İşe yeni giren bir kadın ve onun meraklı olması sonucu da olaylar gelişiyor.

Konu çok güzel gibi geliyor izleyeceğim teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı