FitGirl repack sinirlendi

WaiiXD

Hectopat
Makaleler
4
1687418871413.png

Dostlar crack oyun yükledim ve yüklerken diğer dilleri ve DirectX'i yüklememesini istedim ve kurulum bitince şöyle bir şey çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hocam dosyalar farklı değil okursanız anlarsınız.
Forumdaki değil sadece, ülkedeki en basit hatayı yapmış oldun; herkes senin ne yaptığını tam olarak biliyor ve sorunun kaynağını bu yüzden direkt tahmin edecek... inan bana Einstein bile evrenin sonsuz olduğundan emin değilim derken ciddiydi.

Aşağıdaki kısmı göremiyorum yani ben. Haklısınız. Ben salağın tekiyim.

Size kolay gelsin.

Farklı virgül eksik diyerek yazmış Vavien.; yani indirdiğin yerde bir hata/hinlik yapmış olabilir veya indirdiğin yer düzgün değil veya indirme bitmemiş v.b... bir sürü ihtimal var. Tor ise programdan dosyayı kontrol/check ettir, yanlış indirdiği şeyleri düzeltebilir.

Ortada her hangi bir sorun yok. Siz tüm dilleri indirmediğiniz için dosyaları doğrulamayı kullanamazsınız. Zaten ekran görüntüsü alıp forumlara atmayın diyede uyarmış nazikçe.
Forumlara dememiş, kendi sitesini demiş.

Tüm diller olsa, güzel. Gördüğüm kadarıyla 1 tane dosya dahi doğru değil. 20 dosyanın 20'si de bozuk. Muhtemelen bu şekilde ağır bir uyarı almasının sebebi de o. En ufak eksiklikte böyle bir tepki verdiğini sanmıyorum.

Forumlara dememiş, kendi sitesini demiş.

Tüm diller olsa, güzel. Gördüğüm kadarıyla 1 tane dosya dahi doğru değil. 20 dosyanın 20'si de bozuk. Muhtemelen bu şekilde ağır bir uyarı almasının sebebi de o. En ufak eksiklikte böyle bir tepki verdiğini sanmıyorum.
Dosyaları kontrol etmemiş bile.''verifying is available only with all original game files installed'' yani diller dahil tüm oyun dosyaları yüklenmediği halde bu özellik kullanılamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı