Fitness programı nasıl?

Renster

Decapat
Daha fazla  
  • 30 dakika koşu.
  • 30 dakika bisiklet.
  • 15 dakika yatay bisiklet.
  • 15 dakika dikey bisiklet (tam anlatamadım yürüyüş yapar gibi sürüyoruz ya)
Tek amacım zayıflamak. Sizce bu program nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Guray Aydinin programı olmasi lazim. Veyahut Agir Saglamdan illa ki birkaç program bulabilirsiniz. Bu kadar uzun sureler sacma sapan kardiyolar yapmayın. 30 dakka bisiklet veyahut tempolu yürüyüş fazla fazla yeter. Bunlardan da önemli olan sey beslenme olmadıktan sonra bunların bir önemi yok.

Guray Aydinin programı olmasi lazim. Veyahut Agir Saglamdan illa ki birkaç program bulabilirsiniz. Bu kadar uzun sureler sacma sapan kardiyolar yapmayın. 30 dakka bisiklet veyahut tempolu yürüyüş fazla fazla yeter. Bunlardan da önemli olan sey beslenme olmadıktan sonra bunların bir önemi yok.
Hiçbir şey yemiyorum sadece su içiyorum.

Oyle elbette zayiflayamazsiniz, her yeriniz sarkinca anlarsiniz bu isin ciddiyetini. Bunların geri donusumunu saglamak sizin icin cok daha zor olacak. Günlük kalorinizi hesap edin. 500-700 arasi bir sey eksik alin, spor + diyetle zaten kilo verirsiniz. Yemek yememek nedir ki? Ayrica yemek yemeden bu kadar cok kardiyonun da devamliligini getiremezsiniz, 1 hafta sonra baslarsiniz Pizza/Burger/Abur Cuburlara saldirmaya.

Oyle elbette zayiflayamazsiniz, her yeriniz sarkinca anlarsiniz bu isin ciddiyetini. Bunların geri donusumunu saglamak sizin icin cok daha zor olacak. Günlük kalorinizi hesap edin. 500-700 arasi bir sey eksik alin, spor + diyetle zaten kilo verirsiniz. Yemek yememek nedir ki?
Hocam programda neler olmalı sizce? Bu programı spor hocası vermişti.

Bir de yaşınız, kilonuz, boyunuz kaç? Bunlar daha da önemli faktörler. Ne yiyip ne iceceginizi bilmiyorsanız detaylıca anlatabilirim, sadece su icerek bir yere varamazsiniz maalesef. Aile durumunuz iyi mi? Her gün tavuk/et/pilav yapıp alabiliyor musun?

Geri
Yukarı