FiveM için Blue Switch mi Red Switch mi?

Bütçe
1000 1700

Mikeey1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba FiveM oynuyorum. %60 klavye almayı düşünüyorum, Blue Switch Rampage Radiant K11 F1 F2 F3 F4 F5 bu tuşlar çok işime yarıyor, FiveM gibi bir oyunda bana zorluk çıkar mı? Yani bildiğim kadarıyla FN basılı tutup 1 falan basacağım, öyle yaptığımda aynı zamanda 1'de basar mı? Yani ikisi aynı anda mi işliyor? Öyle bir problemi yok değil mi? Bir de Red Switch mi Blue Switch mi? Yani çoğunluk olarak red diyorlar ama blue daha hoşuma gitti. Çok ses çıkarır vs. diyorlar gerçekten öyle midir? Kısaca bir bilgi verirseniz sevinirim.

Evet çok sesli. Blue Switch'in sesini duymak için alttaki çektiğim videoyu izleyebilirsin, Fn basılı tutup 1'e bastığında ise aynı anda 1'e de basmaz, sadece Fn+1 çalışır, bence bir mağazada denemeden alma, Blue Switch'in sesi keyifli olsa da ev halkının tepkisini çekebilirsin, ayrıca oyun için de Red Switch öneririm:

Evet çok sesli. Blue Switch'in sesini duymak için alttaki çektiğim videoyu izleyebilirsin, Fn basılı tutup 1'e bastığında ise aynı anda 1'e de basmaz, sadece Fn+1 çalışır, bence bir mağazada denemeden alma, Blue Switch'in sesi keyifli olsa da ev halkının tepkisini çekebilirsin, ayrıca oyun için de Red Switch öneririm:

Videoyu izleyince bile basım ağrıdı 😂 Allah red switchi bulandan razı olsun.

Eğer RP yapıyorsanız RP yaparken klavye sesi gidebilir Blue switch ile. Ama tavsiyem Teknosa, Mediamarkt gibi mağazalara gidip basış hissini ve sesini deneyip almanız. Markadan markaya bile değişiyor. Red switch olup blue switchden daha sesli olanlar da var mesela.

Merhaba FiveM oynuyorum. %60 klavye almayı düşünüyorum, Blue Switch Rampage Radiant K11 F1 F2 F3 F4 F5 bu tuşlar çok işime yarıyor, FiveM gibi bir oyunda bana zorluk çıkar mı? Yani bildiğim kadarıyla FN basılı tutup 1 falan basacağım, öyle yaptığımda aynı zamanda 1'de basar mı? Yani ikisi aynı anda mi işliyor? Öyle bir problemi yok değil mi? Bir de Red Switch mi Blue Switch mi? Yani çoğunluk olarak red diyorlar ama blue daha hoşuma gitti. Çok ses çıkarır vs. diyorlar gerçekten öyle midir? Kısaca bir bilgi verirseniz sevinirim.

İkisi aynı anda işliyor F1 falan basabiliyorsun fakat bazı sunucuların menüsü berbat basarken zor oluyor alışman gerekebiliyor. Kısaca tamamen sunucuya bağlı.

Blue Switch ile Red Switchin arasındaki tek fark sestir. He tabi 2 farklı markanın Blue Switchini alırsın birisinin sesi farklıdır, tıklama ömrü farklıdır, görünüşü falan farklıdır. Blue Switch'in sesi fazla çıkarken Red Switch'in sesi tok bir sestir. İnsanlar gece kafa ütülediğini söyleselerde şahsen buna katılmıyorum, neredeyse 1 yıldır blue switch kullanıyorum ve mutluyum. Tabi sakin ve tok bir ses istiyorsan Red, Brown Switch'i öneririm. Kısaca aralarında ses dışında pekte bir fark yok tabi aynı marka olduğu sürece.

Hocam siz sanki tuşlara biraz sert vuruyorsunuz. Kendimde blue switch kullanıyorum ama bu kadar fazla sert ve cırt bir ses çıktığını ilk defa duydum.

Hocam siz sanki tuşlara biraz sert vuruyorsunuz. Kendimde blue switch kullanıyorum ama bu kadar fazla sert ve cırt bir ses çıktığını ilk defa duydum.

O videoyu başka bir konu sahibi arkadaşa yay sesini duyurmak için çekmiştim o yüzden abandım tuşlara hocam 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı