Çözüldü FiveM saat artmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Limosed

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
FiveM'e girdiğimde SDK base 2007 açılıyor. Sunucuya girdiğimde SDK base 2007 kapalı gözüküyor. Saat kasamıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

1655886875683.png

1655886882949.png

Çözüm
Siz Steam’a ayriyetten FiveM’i mi eklediniz oyun ekle kısmından? Öyle yaptıysanız oradan girmeyin direk masaüstündeki FiveM kısayolundan girin.
Hayır. Masaüstünden FiveM'e tıklayıp giriyorum direkt.

Sunucuya giriş yapılana kadar açık gözüküyor. Sunucunun kendi yükleme ekranı geldiğinde SDK BASE 2007 kapanıyor.

Sunucunun destek ekibine sordum. Şu an herkeste böyle bir sorun varmış. Steam ile ilgili genel bir sorun.
Siz Steam’a ayriyetten FiveM’i mi eklediniz oyun ekle kısmından? Öyle yaptıysanız oradan girmeyin direk masaüstündeki FiveM kısayolundan girin.

Hayır. Masaüstünden FiveM'e tıklayıp giriyorum direkt.

Sunucuya giriş yapılana kadar açık gözüküyor. Sunucunun kendi yükleme ekranı geldiğinde SDK BASE 2007 kapanıyor.

Sunucunun destek ekibine sordum. Şu an herkeste böyle bir sorun varmış. Steam ile ilgili genel bir sorun.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı