Fiverr mantıklı mıdır?

drekk

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MB: Asus H610M-E D4 CPU: Intel i3 12100f GPU: Asus GeForce RTX 3050 OC 8GB RAM: Corsair Vengeance LPX 8GB 3200Mhz x2 SSD: MLD M300 500GB
Fiverr'e bildiğim kadarıyla freelancer olmak ücretsiz ve dolar bazıyla iş yapıldığı için TR'ye çevrildiğinde paradan kar daha kolay oluyor Bionluk'a nazaran işin basit olmadığının farkındayım fakat olay ilan veriyorsun birisi alıyor yapıyosun paranı alıyosun şeklinde yürüyor? Para alma kısmında doların euronun TL'ye çevrilmesi kısmında vs. bir sorun olur mu, sorunsuzca paramı alabilir miyim vergi ödeme olayı falan oluyor mu?

Yurtdışından giren bir para olduğu için vergi olayı var diye biliyorum, tabi ki de dolar bazında çalışmak daha mantıklı fakat şunu yapmanı tavsiye ederim; canlı destek varsa iletişime gir vergi olayını sor kesin cevap alırsın.

Fiverr'e bildiğim kadarıyla freelancer olmak ücretsiz ve dolar bazıyla iş yapıldığı için TR'ye çevrildiğinde paradan kar daha kolay oluyor Bionluk'a nazaran işin basit olmadığının farkındayım fakat olay ilan veriyorsun birisi alıyor yapıyosun paranı alıyosun şeklinde yürüyor? Para alma kısmında doların euronun TL'ye çevrilmesi kısmında vs. bir sorun olur mu, sorunsuzca paramı alabilir miyim vergi ödeme olayı falan oluyor mu?

Yorumları olan, önlerde çıkan ilanlar varken genelde size iş vermiyorlar.

Peki Bionluk önerir misiniz?

En zor mesele o zaten. Yorumlu olan yüzlerce ilan var yorumsuz olan daha fazla. Farklı hesaptan kendisi satın alıp yorum yaparsa böyle böyle belki olur.
Hocam o da tehlikeliymiş.
Bi arkadaşa falan parasını verip yaptırmak daha mantıklı.
İlk başta düşük ücret olacak. Hatta en düşük de olabilir belki.
İşte pazarlama kısmında iyi pazarlama yapmak lazım. Kelime oyunu. Güvenilirliğimizi kanıtlamak için ucuza yapıyoruz falan.
Bi de sosyal medyayı kullanarak da müşteri çekebiliriz.
Bi de ne iş yapacağına bağlı.

Ben araştırmıştım da daha başlamadım.
Youtube'da Melih Çat var. İyi anlatıyor olayı.

Hocam o da tehlikeliymiş.
Bir arkadaşa falan parasını verip yaptırmak daha mantıklı.
İlk başta düşük ücret olacak. Hatta en düşük de olabilir belki.
İşte pazarlama kısmında iyi pazarlama yapmak lazım. Kelime oyunu. Güvenilirliğimizi kanıtlamak için ucuza yapıyoruz falan.
Bir de sosyal medyayı kullanarak da müşteri çekebiliriz.
Bir de ne iş yapacağına bağlı.

Ben araştırmıştım da daha başlamadım.
YouTube'da melih çat var. İyi anlatıyor olayı.

En düşük 5 dolardan başlıyor. Arkadaşına yaptırmak en iyisi. Sosyal medya da fiverrdan bir şey yaptıracağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı