Fiyat performans gitar önerisi

Merax

Picopat
Daha fazla  
Merhaba bir gitar almak istiyorum. Çok pahalı olmasın. Belirli bir bütçe yok ama pahalı olmasın. Dediğim gibi ilk defa eğlenmek için çalacağım. Belki kursa giderim bilmiyorum. Önerilerinizi beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geçen sene çok heveslenmiştim.
Öğrenmek nasip olmadı.
O zaman bu gitarı düşünüyordum. Teknik olarak çok bilgim yok onu belirteyim birkaç öneri sitesinde gördüm.
Eğer imkanınız varsa öğrenin çok pişmanım ben.

Geçen sene çok heveslenmiştim.
Öğrenmek nasip olmadı.
O zaman bu gitarı düşünüyordum. Teknik olarak çok bilgim yok onu belirteyim birkaç öneri sitesinde gördüm.
Eğer imkanınız varsa öğrenin çok pişmanım ben.
Teşekkürler.

Squier modellerine bakabilirsiniz ilk olarak. Almışken en azından marka değeri olan bir gitar almak daha mantıklı, ileride model degistirmek isterseniz satmaniz daha rahat olur.

Squier Fender markasının alt fabrikası gibi zaten, daha fiyat performans. Uzun zamandır incelemedigim için fiyatlarını bilmiyorum, ne tarz müzikler dinliyorsunuz veya çalmak istiyorsunuz onu da bilmediğimden model oneremem şu an.

Sadece, daha çok metal müzik dinliyorsaniz en azından bir manyetigin humbucker olmasına dikkat edin, tonları daha iyi alırsınız.

Klasik, akustik elektro, bas hangi biri ? Elektro için çok pahalı olmayan fender player serisi var gayet iyi gitarlar daha ucuz bir seçenek ise harley benton olabilir. Harley benton gitarları replikadır ama fiyatına göre gayet de kalitelidir.

Merhaba bir gitar almak istiyorum. Çok pahalı olmasın. Belirli bir bütçe yok ama pahalı olmasın. Dediğim gibi ilk defa eğlenmek için çalacağım. Belki kursa giderim bilmiyorum. Önerilerinizi beklerim.
Hocam, Klasik mi? Elektro mu? Akustik mi? Ne istediğinizi belirtmediğiniz için hepsi bir arada şöyle bir şey versek olur mu?

1713453879568.png

Geri
Yukarı